Главная   |   Новости   |   Контакты  Сделать домашней
 Добавить в избранное
флаг Англии флаг Украины флаг Росии

ДУХОВНЕ НАРОДЖЕННЯ – СУТЬ ІМ’ЯНАРЕЧЕННЯ

2025    3-12-2012, 21:29

Священний обряд ім’янаречення у Рідній Православній Вірі є обов’язковою складовою духовного розвитку та самовдосконалення Слов’ян, це своєрідна відправна точка, з якої починається життя людини в своєму роді. Головною метою проведення ім’янаречення є залучення людини до великого Роду Слов’янського. Душа потрапляючи до Яви, після переходу з одного стану в інший ще залишається зв’язаною з іншим світом Нави. Лише після ім’янаречення вона дійсно відновлює свій духовний і тілесний зв'язок з Рідними Богами, сотнями поколінь Предків та земним родом. 

ЯК СЛОВ’ЯНИНУ ЖИТИ У ЦЬОМУ СВІТІ

1637    3-12-2012, 21:29

Cвіт Яви – це серединний світ між світами Нави (безлад, пустота, невідомість) та світами Прави (Сварги Пречистої). Світ Яви багатогранний в проявах своїх. Існує велика кількість планет, населених подібними до нашої формами життя, які знаходяться приблизно на тому ж рівні  розвитку, що і ми. 

ВДОСКОНАЛЕННЯ ДУХА, ДУШІ ТА ТІЛА

2420    3-12-2012, 21:28

Як і Род Всевишній, кожна людина має свій Дух, Душу та Тіло. Дух – це іскра Сварожа, найдорожчий дар Роду Всевишнього, промінь Світлого Алатиря, наше справжнє «Я». Дух, як і Душа, - це те, чим є людина в дійсності, надсвідомість, вільне начало в ньому. Він є прямим втіленням Вищої Сили, яка веде все живе до досконалості та розвитку Душі. Саме Дух здійснює зв’язок зі світом Прави. Він керує в людині бажанням пізнавати та  потягом до творчості. Дух проявляється також потягом до саморозвитку та самовдосконалення. Як частина Всевишнього, він постійно прагне повернутися до свого божественного стану.

ПРАВЕДНІ ЯКОСТІ СЛОВ’ЯНИНА

1322    3-12-2012, 21:27

Слов’янин наділений праведними якостями, ознаками, за якими нас можна впізнати. Праведні якості передані нам, як заповіти Предків, яких ми дотримуємося, щоб жив Звичай Слов’янський.

ДУХОВНІ ПРОВІДНИКИ ТА ДУХОВНІ УЧИТЕЛІ

1937    3-12-2012, 21:26

У Відичному Православ’ї поняття Духовного провідника та Духовного учителя хоч і близькі, але не тотожні. Духовний провідник – це власне, природжене покликання, дар людини, який вона отримала в результаті вдосконалення, осягнення Любові та Справедливості. 

ДУХОВНЕ УЧИТЕЛЮВАННЯ

1557    3-12-2012, 21:25

Відичне Православ’я, як і кожне явище, має свою зовнішню та внутрішню суть. Зовнішньо воно проявляється в різноманітних родових обрядах та священнодійствах. Внутрішню його суть складає горіння Відвогню в душах Відаючих людей, хранителів Православної Віри – Віди. Ці вогники складають єдине полум’я Родового вогнища рідної Православної Віри. Вогонь Віри-Віди невгамовно підтримується тисячами поколінь через усну передачу від отця до сина, від учителя до учня.

 

ЖИТТЯ ЯК СЛУЖІННЯ РОДУ

1539    3-12-2012, 21:25

Все суще існує в родах своїх, ніщо не існує поза родом і без роду свого є ніщо. Каміння, рослини, тварини, люди та Боги єднаються в родах, це Всевишнім Родом обумовлений уклад Всесвіття [1]. Інакше не було і не буде. Тих, хто відходив від роду, з давніх давен називають в народі безродними песиголовцями (ізгоями), а в традиційному суспільстві таких не приймала жодна громада. Залишити рід, значить заперечувати божественний задум, тобто, перестати пізнавати себе та відмовитися від свого Вищого Призначення. 

ЗАЗИРНИ У СВОЮ ДУШУ: ПОРА ЛАДУВАННЯ

1832    3-12-2012, 21:24

Народжуючись у світі Явному, кожна людина проходить безліч різних випробувань, які повинні вдосконалити її душу, тіло та розум. Ця життєва наука повинна навчити людину законам Прави та збільшити в її душі кількість Відвогню Божого. Але часто буває так, що вона заплутується у своєму розумінні світу і не здатна знайти вихід.  Маючи невірне уявлення про Всесвіт, людина своєю внутрішньою духовною силою починає навколо себе творити світ, який відповідає її уяві. Якщо вона внутрішньо недобра та нікчемна, то притягує до себе зло та нікчемних людей, і навпаки, якщо людина духовно чиста та радісна, вона притягує до себе лише радість, щастя, успіх. 

СВЯЩЕННІ СТАНИ ЯК ШЛЯХ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

1683    3-12-2012, 21:18

Щиро славлячий рідновір (Слов'янин) постійно знаходиться в стані духовного навчання. Все його життя – це постійний розвиток та самовдосконалення. Впродовж декількох перероджень, проходячи варни Непосвячених, Господарів (Вісей), Витязів та Відаючих, він повинен досягти стану Творця. Духовний розвиток та вдосконалення людини окрім зовнішньої діяльності повинно містити в собі цілий ряд взаємодій, спрямованих на пізнання та оволодіння собою. При цьому головним способом духовного пізнання повинно виступати світоспоглядання – Священний Стан. Знаходячись в цих станах, людина сподобляється Всевишньому Богу Богів Роду, який самоспоглядає в собі діяння Рідних Богів та свою внутрішню суть. 

ЖИВИ В РОДОСВІТІ

1632    3-12-2012, 21:17

У людини, яка народилася у світі Яви, є лише два головних життєвих шляхи: шлях Віри-Віди (пізнання Білобога) або Невідання (страждання, Чорнобога).

 

Хто не прагне пізнати закони Прави та усвідомити, що у світі взаємодіє духовне та тілесне – іде шляхом Невідання. Така людина відкидає духовну сутність світу та намагається влаштувати своє життя шляхом тілесної сили та жорстокості.  Як наслідок, після певного періоду «перемог», здобутих таким шляхом, у неї з’являються хвороби та усілякий життєвий розбрат. Любі труднощі є наслідком невірного розуміння світу – вони приходять як певні випробування. Долаючи їх, ми усвідомлюємо сутність Всесвіту, стаємо кращими та сильнішими. Не знаючи законів Прави, людина порушує лад світобудови. 

Назад Вперед
 • Другое измерение Другое измерение
 • Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение
 • Сва Слава 7 Сва Слава 7
 • Приветствие с Великднем Приветствие с Великднем
 • Велекодня проповідь Володимира Куровського Велекодня проповідь Володимира Куровського
 • Богит. Владимир Куровский. Святилище Богит. Владимир Куровский. Святилище
 • Ярга - славянская йога. Владимир Куровский Ярга - славянская йога. Владимир Куровский
 • Беседа о божественном животворном духе Беседа о божественном животворном духе
 • Как устроено мироздание. Каков путь души Как устроено мироздание. Каков путь души
 • Духовный путь славянина. Имянаречение. Духовный путь славянина. Имянаречение.
Духовная Академия ПРАВьДуховная Академия ПРАВь
Целью обучения является овладение комплексом славянских ведических наук.

Детская Академия «Веда»Детская Академия «Веда»
Детей нужно учить с детства.
Училище «Сурья»Училище «Сурья»
Получите духовное образование, направьте ее на воплощение ведических знаний в своей семье, роде, поселении.
 
Газета «Вера Предков»Газета «Вера Предков»
Газета для славных людей!

объявления:

 

Портал славянской ведической культуры

Строительство храма:

 

Строительство храма
1

1

Чат:

 

Ангелина
Ангелина
Сегодня в 18:56:20

Подскажите, в можно ли купить книгу 'Требник родной православной веры'?
milha
milha
20 мая 2018

как заказать газету в Украине
admin
admin
17 мая 2018

Ясенка,
Заказать книгу Вы можете отправив заявку на E-mail или по тел.: rodosvit@ukr.net, yaromyrasvet@gmail.com, +380509165205, +380931980608
Ясенка
Ясенка
10 мая 2018

Здравствуйте. Скажите а можно ли у вас заказать книгу? интересует - Требник.
admin
admin
7 июня 2016

IfngW,ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК» 25-26 ЧЕРВНЯ, М.КИЇВ, ТРУХАНІВ О-В http://alatyr.org.ua/ua/novunu_ua
/911-zaproshuyemo-na-festival-kup
alskiy-vnok-25-26-chervnya-mkiyiv
-truhanv-o-v.html
IfngW
IfngW
3 июня 2016

Доброго здравия всем!
Скажите где будет проходить Праздник Купалы в Киеве?
Я недавно начал изучать ведическую культуру и хотел бы показать своей семье традиции предков.
hakuda
hakuda
25 мая 2016

с вами согласен но не чем помочь не могу.
Практик
Практик
4 мая 2016

hakuda,
Здравия Вам желаю, никого обидеть не хотел, но льстить просто так не буду! Я излагаю свою точку зрения и считаю её ОБОСНОВАННОЙ и никакой каки, как вы выразились, не несу и не вношу, пишу чисто по существу и справедливости!!!
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Тот кто хочет работать, ищет способ как сделать работу, тот кто не хочет работать, ищет причины что б неделать работу.
Здравия вам и успехов в начинаниях. И поменьше мне каки в карму за мои слова ;-)
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

к щастью в наше время найти сайт для пеервода всей страницы не есть проблема, или можете воспользоваться для получения информации Подключившысь к групе в контакте. Она вроде вся на руском языке.

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати в чаті.

Опрос:

 

Опрос

Ходите ли Вы в воскресенье на правьславление?^

Да, каждое воскресенье
Практически постоянно, не всегда получается из-за работы/учебы
Да, хожу на колодарные праздники
Нет, потому что в моём городе нет общины
Нет, община в моём городе есть, но по своим соображениям на общие славления не хожу, славлю дома.
Не хожу и не собираюсь.Сейчас на сайте:

 Наша кнопка:

 

Родове вогнище

 

Наши друзья:
Московский центр славянской культуры  Академия Родосвет Славянская культура
Телеканал РУСИЧИ. Телеканал здравомыслящих людей! edinaya veda Рейтинг Cодружества Славянских Сайтов Славянский Портал Сварга Славянский Портал Сварга АВЕГА. Соль знаний несущий Ведические ювелирные изделия

поддержка сайта yes.km.ua
Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.