Главная   |   Новости   |   Контакты  Сделать домашней
 Добавить в избранное
флаг Англии флаг Украины флаг Росии
Слов'янська Рідна Віра » ua » Обряди » Ім’янаречення

Ім’янаречення

1883    5-02-2014, 17:49

Суть. Ім’янаречення – це долучення і визнання окремішної душі, частиною Великого Роду Православного, роду Слав’янського, роду Орійського. Під час посвяти ім’янаречення, душа духовно і тілесно єднається з Родом Всевишнім, Рідними Богами та Предками Світлими. Вона просочується найвищим бринінням Світла Рода Всевишнього, і в душі починає горіти Відогонь Сварожий, надаючи її більш якісної здатности до миротворення та сили нести людям закони Прави, як найсвятішу основу найправеднішого, Богоугодного життя.

Значення. Обряд ім’янаречення є обов’язковою складовою духов-
ного розвитку кожного нащадка Арійського, Слав’янського роду. У Роді Всевишньому все відбувається узгоджено, у відповідний час та у відповідному місці. Тобто душа, ще до народження знає те, що вона має пережити і чого досягнути. Саме тому душі народжуються там, де вони зразу, або згодом зможуть долучитись до найвищого джерела Божого Духу, яке її досягне у цьому втіленні.

Православне ім’янаречення – це налаштування душі на Шлях Віри-Віди Прави, укріплення у ній духу праведности. Воля до певної дії, відповідний дух – це духовна суть і природа душі людини. Дух праведності, всмоктаний з молоком матері, забезпечує найвищий розвиток душі, сприяє її підняттю до висоти Прави. Наявність певного духу і постійного прагнення до відповідної діяльности – варнова ознака. Не осягнувши свою суть, діючи не у відповідності до своєї духовної якості, можна спотворити долю, затримати духовний розвиток.

У сім’ях рідновірів ім’янаречення проводять з 3 по 9 день, не пізніше сорокового дня від народження дитя. При ім’янареченні у дитячому віці, православному дається подвійне ім’я. Перша його частина – громадська, друга – таємна. Таємна частина дається для додаткового налаштування душі на єдність з Родом Всевишнім та Рідними Богами, його знають лише Духовний провідник та Родителі, у 12-14 літ воно повідомляється отроку (або за потребою).

Духовний провідник повинен знати, коли зачиналось дитя, душу якого Предка кликали Родителі1. Він визначає, під яким сузір’ям народжене дитя, враховує – Темна чи Світла доба Річного Кола, співвідносить з іншими календарними датами. При цьому Духовний провідник обов’язково радиться з Родителями, він пояснює, яке найкраще громадське ім’я потрібно дати їхній дитині, але остаточне рішення можуть прийняти лише вони. Зі свого боку, Родителі неухильно дослухаються до порад Духовного провідника, щодо таємного ім’я, адже Духовний провідник діє за Поконом.

За Православним Відичним Звичаєм – ім’янаречення – це лиш одна з Посвят, тому під час Вікових Посвят також можуть відбутись додаткові ім’янаречення (друге, третє), які проводяться за іншим коном.

Ім’янаречення дитини це лише один з череди родильних обрядів, йому передують: пологи; вибір імени дитини; наречення породіллі Богородицею; вибір кумів; обряд прилучення дитини до Родового Вогнища (рідного дому); обряд закриття Брами Нави («зливки»). Після ім’янаречення проводяться ще пострижини (через рік), вони завершують родильні обряди. На обряд ім’янаречення запрошуються тільки близькі родичі.

Час проведення. Ім’янаречення хлопчиків бажано проводити у четвер (Перунів день), дівчаток у п’ятницю (Макошин день), або у неділю. Немовлят нарікають не пізніше сорокового дня від народження. Бажано нарікати зранку або у світлову пору. У разі серйозної необхідности – незалежно від часу та місця.

Утвор для обряду. Для проведення обряду ім’янаречення Духовний провідник повинен мати: ріг для узвару, Требник, обрядовий Алатир на підставці, сніп трав, землю.

Родителі дитя повинні підготувати: крижмо, образи Богів, срібний Алатир з викарбуваним ім’ям дитя, вишивану оберегами сорочку, калач.

Родина завчасно готує стіл для проведення обряду. На ньому мусять бути кожух навиворіт, зерно, вода, хліб, земля, трисвічник, кумири чи образи Сварога і Лади.

Окрім того, Родителі повинні вибрати божата та божатку (кумів), опікунів дитя, перших помічників у вихованні. Куми повинні розуміти, що на них лягає обов’язок за першим проханням Родителів допомогти дитині усім можливим. Кумів недарма звуть божат та божатка, бо ж вони стають провісниками Богів, обранцями самого Рода Всевишнього, який покликав їх для опіки над дитям. Народження дитя – це величне священнодійство, а жінка, яка народжує дитя, чинить Велике Чудо Живоявлення, вона приводить у світ Бога, бо ж з дітьми на землю сходять наші Боги-Предки, тому слов’яни усіх породіль звали до 40 днів Богородицями.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Другое измерение Другое измерение
 • Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение
 • Сва Слава 7 Сва Слава 7
 • Приветствие с Великднем Приветствие с Великднем
 • Велекодня проповідь Володимира Куровського Велекодня проповідь Володимира Куровського
 • Богит. Владимир Куровский. Святилище Богит. Владимир Куровский. Святилище
 • Ярга - славянская йога. Владимир Куровский Ярга - славянская йога. Владимир Куровский
 • Беседа о божественном животворном духе Беседа о божественном животворном духе
 • Как устроено мироздание. Каков путь души Как устроено мироздание. Каков путь души
 • Духовный путь славянина. Имянаречение. Духовный путь славянина. Имянаречение.
Духовная Академия ПРАВьДуховная Академия ПРАВь
Целью обучения является овладение комплексом славянских ведических наук.

Детская Академия «Веда»Детская Академия «Веда»
Детей нужно учить с детства.
Училище «Сурья»Училище «Сурья»
Получите духовное образование, направьте ее на воплощение ведических знаний в своей семье, роде, поселении.
 
Газета «Вера Предков»Газета «Вера Предков»
Газета для славных людей!

объявления:

 

Портал славянской ведической культуры

Строительство храма:

 

Строительство храма
1

1

Чат:

 

admin
admin
7 июня 2016

IfngW,ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК» 25-26 ЧЕРВНЯ, М.КИЇВ, ТРУХАНІВ О-В http://alatyr.org.ua/ua/novunu_ua
/911-zaproshuyemo-na-festival-kup
alskiy-vnok-25-26-chervnya-mkiyiv
-truhanv-o-v.html
IfngW
IfngW
3 июня 2016

Доброго здравия всем!
Скажите где будет проходить Праздник Купалы в Киеве?
Я недавно начал изучать ведическую культуру и хотел бы показать своей семье традиции предков.
hakuda
hakuda
25 мая 2016

с вами согласен но не чем помочь не могу.
Практик
Практик
4 мая 2016

hakuda,
Здравия Вам желаю, никого обидеть не хотел, но льстить просто так не буду! Я излагаю свою точку зрения и считаю её ОБОСНОВАННОЙ и никакой каки, как вы выразились, не несу и не вношу, пишу чисто по существу и справедливости!!!
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Тот кто хочет работать, ищет способ как сделать работу, тот кто не хочет работать, ищет причины что б неделать работу.
Здравия вам и успехов в начинаниях. И поменьше мне каки в карму за мои слова ;-)
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

к щастью в наше время найти сайт для пеервода всей страницы не есть проблема, или можете воспользоваться для получения информации Подключившысь к групе в контакте. Она вроде вся на руском языке.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Попробуйте воспользоваться сторонними сервисами для перевода всей страницы, или интересующего вас материала.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Доброго здравия всем. Уважаемый Практик к сожалению всё не так как хотелось бы, как вы заметили но внимания к сайту с точки зрения наполнения на нескольких языках желает лутшего. Тяжело судить такое состояние сайта, незная всех причин.
Практик
Практик
9 апреля 2016

Плохо вы читаете. Вы русский понимаете? Думаю, да! Тогда на нём и пишите, потому как украинский нам сложнее понять, чем вам русский, это же очевидно, просто игнорируете меня и всё своим ответом.
Aeir
Aeir
9 апреля 2016

Практик, попробуйте открывать страници через гугл-переводчик. Укр-рус и рус-укр хорошо переводит

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати в чаті.

Опрос:

 

Опрос

Ходите ли Вы в воскресенье на правьславление?^

Да, каждое воскресенье
Практически постоянно, не всегда получается из-за работы/учебы
Да, хожу на колодарные праздники
Нет, потому что в моём городе нет общины
Нет, община в моём городе есть, но по своим соображениям на общие славления не хожу, славлю дома.
Не хожу и не собираюсь.Сейчас на сайте:

 Наша кнопка:

 

Родове вогнище

 

Наши друзья:
Московский центр славянской культуры  Академия Родосвет Славянская культура
Телеканал РУСИЧИ. Телеканал здравомыслящих людей! edinaya veda Рейтинг Cодружества Славянских Сайтов Славянский Портал Сварга Славянский Портал Сварга АВЕГА. Соль знаний несущий Ведические ювелирные изделия

поддержка сайта yes.km.ua
Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.