Главная   |   Новости   |   Контакты  Сделать домашней
 Добавить в избранное
флаг Англии флаг Украины флаг Росии
Слов'янська Рідна Віра » ua » Слово Волхва » У ПОШУКАХ ІСТИНИ ...

У ПОШУКАХ ІСТИНИ ...

2140    5-02-2014, 16:33

Людство поступово входить в нову епоху, а це значить, що прийшов час, коли кожному з нас потрібно по-новому подивитися на очевидні речі, і, в першу чергу, це стосується такого поняття, як ...  ІСТИНА.

Це поняття часто ототожнюють з правдою, але насправді треба розуміти: є істина абсолютна - це Всевишній Бог і його закони, і є істина суб'єктивна - те, що особисто ми вважаємо істиною і правдою. Саме про це друге поняття і уявлення мені хотілося б поговорити більш детально.

Вступ у нову епоху зобов'язує усвідомити, що пора б нам усім, нарешті, бути чесними і визнати самим перед собою, що ми часто дурили себе та інших всілякими твердженнями про те, що ми, люди, - хороші, жалісливі, добрі і милі, сильні або мужні. Але, дуже часто це всього лише маски, личини, які ми створюємо, щоб не побачити своє справжнє обличчя.

Людство може змінитися і здійснити Духовний Перехід 2012-2015 років.. тільки тоді, коли погодиться пильним і не замутненим поглядом подивитися на те, що знаходиться всередині нього самого, прийняти і потроху почати знайомитися з тим, що воно заперечує. Про це необхідно подумати і кожній людині окремо.

Підійшов час усвідомлення простих істин, розуміння яких зробить наше життя кращим. Пам'ятайте, ми минулого разу говорили, що внутрішнє дорівнює зовнішньому? Це означає, що тільки тоді, коли ви не намагаєтеся втекти від труднощів і негативних емоцій, коли ви переживаєте їх до кінця, вони назавжди йдуть з вашого життя. Те, що ви заперечуєте, намагаєтеся придушити, те, чому ви даєте негативну оцінку, починає рости, набирати силу і, врешті-решт, проявляється зовні у тому чи іншому вигляді.

Людська природа, як і все в світі, двоєдине. Це означає, що, як тільки ви говорите собі: «Я буду добрим», - всередині вас автоматично формується тенденція бути злим. Якщо ви вирішуєте для себе, що станете жити чесно, всередині вас автоматично формується бажання обдурювати. Якщо ви постійно твердите собі, що з понеділка перестанете лінуватися, почнете працювати, вести активний спосіб життя, всередині вас формується негативна складова, яка буде «дошкуляти» вам, позбавляючи сил і повертаючи в ще більшу лінь.

Якщо людина намагається бути доброю, вести позитивний образ життя, у нього всередині обов'язково проявляється негативна складова, що має протилежну спрямованість. Тільки коли ми приймаємо себе такими, якими ми є, без всякої гри, чесно визнаючи в собі якісь неприємні якості, наприклад, вважаючи себе: агресивним/агресивною, слабким / слабкою і т.п., і в той же час починаємо спокійно, без напруги бачити і змінювати це всередині себе, в нас обов'язково проявляється дуже чисте, світле, божественне створіння.

Кожен з вас сотні разів зустрічався з ситуаціями, коли за маскою «людинолюбства» виявлялася лютість і жадібність звіра, а в людині, що  зовні веде поганий спосіб життя, проявлялися прекрасні людські якості. На жаль, навіть бачачи й усвідомлюючи це, люди практично ніколи не застосовують цих знань по відношенню до себе, свого роду, народу, людства.

Людська душа, також як і Всевишній, Єдина і Багатопроявна, тому в ній присутні як творчі і зберігательні частини, так і руйнуючі. Як проявити в собі ті частини, прояв яких повинен бути більше благосним?

 

Ось деякі правила, які допоможуть вам краще розуміти множинність істини та правди:

1. Світ двоєдиний, тому, що б ви не говорили позитивного про свої якості і уміннях, в вас обов'язково присутні їх протилежність.

2. Якщо ви створили собі якісь правила поведінки та переконання, всередині вас існує одне з ваших «я», яке хотіло б надходити повністю навпаки. Ви витрачаєте величезну кількість сил, щоб утримувати його всередині. Навіщо? А що буде, якщо ви їх виявите?

3. Ви йдете по життю і часто потрапляєте в різні ситуації, коли вам, щось не подобається. Те, що вам не подобається в інших людях, обов'язково присутня в вас, у вашій підсвідомості, не дивлячись на те, що зовні ви намагаєтеся вести себе протилежним чином тому, що вам не подобається. Оберіть з політичних або громадських діячів, естрадних співаків, артистів, журналістів будь-якого, які вам чомусь не подобаються, і випишіть ті риси, які вас дратують в них. Записали? Саме ці риси присутні в вас, але ви їх пригнічуєте, ви не любите себе за їх наявність і ретельно маскуєте їх. Насправді десь у глибині душі вам самим хотілося б вести себе так само і проживати життя подібним чином. Це так звані протилежні «я», протилежні частини душі. Кожна людина докладає багато сил, щоб виробити протилежні правила поведінки і створити якості, якими він, на його думку, повинен володіти, щоб вижити в цьому світі і сподобатися людям. Але якщо ви уважно придивитеся до свого життя, то виявите, що якості, які ви так старанно пригнічуєте, все одно час від часу виходять назовні, як би ви не намагалися приховати їх від людей. Найцікавіше те, що як би ви не намагалися заховати їх від сторонніх і, звичайно ж, від самих себе, люди все одно їх помічають.

4. Кожну людину в ті чи інші моменти його життя «заносить» або вона «зривається». Це означає, що в цей момент у ній проявляється якась протилежність тих прагнень або правил поведінки, які у нього є. Це діють ті пригнічені частини душі, які ви заперечуєте. У самі невідповідні моменти, саме тоді, коли вам найважливіше отримати позитивний результат, вони беруть кермо влади тілом (і оточенням) в свої руки, і все йде криво і навскіс. Це відбувається систематично, і буде відбуватися завжди, поки ви не приймете і не повернете свої заблоковані або втрачені частини душі, як частину свого загального «я».

5. Якщо у вас є бажання займатися духовними практиками, значить, всередині живе «дуже земна» людина, для якої земні радощі й цінності понад усе. Чим сильніше ви прагнете на небо, тим сильніше він вас притягує до землі. Якщо ви не прислухаєтеся до цієї своєї частини душі, якщо ви не задовольняєте її, тобто свої земні потреби, вона починає шкодити вашому духовному розвитку. І навпаки: займаючись «земними» речами й сприймаючи їх філософськи, ви можете без всяких перешкод духовно зростати і підноситися на небо.

6. Чим більше ви прагнете, тим більше віддаляєтеся, тому що усередині вас присутній протилежна складова. Це означає, чим більше ви намагаєтеся бути благородними і жалісливими, тим більше підлості і черствості формується всередині.

7. Виходячи з вищевикладеного, підхід: «Не убий» підштовхує людей до вбивства, заклики: «Не вкради», «Возлюби ближнього свого», «Не чини перелюбу», формують усередині протилежні складові, які підштовхують людину зробити все навпаки, подібно до того, як всі заборони викликають бажання їх порушити. Як тільки ви починаєте затискати в собі той чи інший посил, мимоволі розглядаючи кожну свою дію і навіть думку, як бруд і кривду (гріх), привласнюючи їм оцінку «погано», протилежна енергія буття відразу ж починає підштовхувати вас робити це якомога частіше. І знаходить воістину руйнівну силу. Це зовсім не означає, що ви повинні дозволити собі вбивати, красти, чинити перелюб і т.д., цим ви тільки створите собі нову злокарну. Просто дозвольте собі зізнатися в тому, що якісь негативні якості в вас все-таки присутні, і зробіть це без засуджень і почуття провини. Тим самим ви послабите їх потенційну силу і, в кінцевому підсумку, зведете до мінімуму, крім того, ви в будь-який момент зможете керувати ними без жодної напруги і насильства над собою. Дозволяючи чому-небудь бути у вашому житті, ви тим самим нівелюєте його руйнівний потенціал (техніка «провалювання»: коли ви рухаєтеся не назустріч удару, а по його ходу, провалюючи його). Все це дозволяє вам трансформувати енергію руйнування, яка виникає при стримуванні якого процесу, в енергію творення, що багаторазово збільшує вашу силу.

8. Як тільки ви називаєте щось гріхом і починаєте це «щось» заперечувати, «гріх» відразу набирає силу і таки змушує вас чинити так, як ви не хочете. 

Такі підходи до пошуку істини, ви можете розмірковувати над ними і використовувати собі на благо чи забути і не звертати уваги, але ці вселенські принципи (закони Прави) працюють і, так чи інакше, нагадують про себе.

Всі мудреці в усі часи казали, що істина захована десь в людині. Це правда, вона дійсно там, у Божій Іскрі Духа, яка дозволяє вам творити світ навколо себе. Пізнайте і змініть себе до кращого, ставши цілісним і щасливим, прийнявши всі складові свого «я», тим самим, дозволивши собі стати владикою всіх своїх проявів, і тоді весь світ навколо вас стане цілісним і щасливим.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Другое измерение Другое измерение
 • Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение
 • Сва Слава 7 Сва Слава 7
 • Приветствие с Великднем Приветствие с Великднем
 • Велекодня проповідь Володимира Куровського Велекодня проповідь Володимира Куровського
 • Богит. Владимир Куровский. Святилище Богит. Владимир Куровский. Святилище
 • Ярга - славянская йога. Владимир Куровский Ярга - славянская йога. Владимир Куровский
 • Беседа о божественном животворном духе Беседа о божественном животворном духе
 • Как устроено мироздание. Каков путь души Как устроено мироздание. Каков путь души
 • Духовный путь славянина. Имянаречение. Духовный путь славянина. Имянаречение.
Духовная Академия ПРАВьДуховная Академия ПРАВь
Целью обучения является овладение комплексом славянских ведических наук.

Детская Академия «Веда»Детская Академия «Веда»
Детей нужно учить с детства.
Училище «Сурья»Училище «Сурья»
Получите духовное образование, направьте ее на воплощение ведических знаний в своей семье, роде, поселении.
 
Газета «Вера Предков»Газета «Вера Предков»
Газета для славных людей!

объявления:

 

Портал славянской ведической культуры

Строительство храма:

 

Строительство храма
1

1

Чат:

 

admin
admin
7 июня 2016

IfngW,ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК» 25-26 ЧЕРВНЯ, М.КИЇВ, ТРУХАНІВ О-В http://alatyr.org.ua/ua/novunu_ua
/911-zaproshuyemo-na-festival-kup
alskiy-vnok-25-26-chervnya-mkiyiv
-truhanv-o-v.html
IfngW
IfngW
3 июня 2016

Доброго здравия всем!
Скажите где будет проходить Праздник Купалы в Киеве?
Я недавно начал изучать ведическую культуру и хотел бы показать своей семье традиции предков.
hakuda
hakuda
25 мая 2016

с вами согласен но не чем помочь не могу.
Практик
Практик
4 мая 2016

hakuda,
Здравия Вам желаю, никого обидеть не хотел, но льстить просто так не буду! Я излагаю свою точку зрения и считаю её ОБОСНОВАННОЙ и никакой каки, как вы выразились, не несу и не вношу, пишу чисто по существу и справедливости!!!
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Тот кто хочет работать, ищет способ как сделать работу, тот кто не хочет работать, ищет причины что б неделать работу.
Здравия вам и успехов в начинаниях. И поменьше мне каки в карму за мои слова ;-)
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

к щастью в наше время найти сайт для пеервода всей страницы не есть проблема, или можете воспользоваться для получения информации Подключившысь к групе в контакте. Она вроде вся на руском языке.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Попробуйте воспользоваться сторонними сервисами для перевода всей страницы, или интересующего вас материала.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Доброго здравия всем. Уважаемый Практик к сожалению всё не так как хотелось бы, как вы заметили но внимания к сайту с точки зрения наполнения на нескольких языках желает лутшего. Тяжело судить такое состояние сайта, незная всех причин.
Практик
Практик
9 апреля 2016

Плохо вы читаете. Вы русский понимаете? Думаю, да! Тогда на нём и пишите, потому как украинский нам сложнее понять, чем вам русский, это же очевидно, просто игнорируете меня и всё своим ответом.
Aeir
Aeir
9 апреля 2016

Практик, попробуйте открывать страници через гугл-переводчик. Укр-рус и рус-укр хорошо переводит

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати в чаті.

Опрос:

 

Опрос

Ходите ли Вы в воскресенье на правьславление?^

Да, каждое воскресенье
Практически постоянно, не всегда получается из-за работы/учебы
Да, хожу на колодарные праздники
Нет, потому что в моём городе нет общины
Нет, община в моём городе есть, но по своим соображениям на общие славления не хожу, славлю дома.
Не хожу и не собираюсь.Сейчас на сайте:

 Наша кнопка:

 

Родове вогнище

 

Наши друзья:
Московский центр славянской культуры  Академия Родосвет Славянская культура
Телеканал РУСИЧИ. Телеканал здравомыслящих людей! edinaya veda Рейтинг Cодружества Славянских Сайтов Славянский Портал Сварга Славянский Портал Сварга АВЕГА. Соль знаний несущий Ведические ювелирные изделия

поддержка сайта yes.km.ua
Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.