Главная   |   Новости   |   Контакты  Сделать домашней
 Добавить в избранное
флаг Англии флаг Украины флаг Росии
Слов'янська Рідна Віра » ua » Слово Волхва » ЕВОЛЮЦІЯ АБО ДЕГРАДАЦІЯ?

ЕВОЛЮЦІЯ АБО ДЕГРАДАЦІЯ?

1659    5-02-2014, 16:35

Можливо, вам в тій чи інший час доводилося замислюватися над тим, чому в світі все так «несправедливо». Чому люди (і навіть цілі народи) брешуть, крадуть, ненавидять, проявляють жорстокість і навіть вбивають?

Все дуже просто. Це пов'язано з матеріалістичною свідомістю і уявленнями про те, що їжі, ресурсів, території (нафти, газу і т.д.) на всіх не вистачить. 

Що потрібно боротися і швидше забрати у інших територію, корисні копалини, трудові ресурси і т.д., щоб забезпечити собі «легке» життя. Яскравим прикладом пояснення цієї версії служить ідея Томаса Роберта Мальтуса (англійський економіст і історик, 1766-1834 рр..). Він висунув гіпотезу про більш високі темпи приросту народонаселення в порівнянні з ростом виробництва засобів існування. Він обґрунтовував цю ідею тим, що «робітничий клас розмножується занадто швидко». За Мальтусу існують класи, які стоять нижче, і класи, які стоять вище. Тому «вищим» потрібно, так чи інакше, зменшувати народонаселення своїх держав і народонаселення землі взагалі, бо якщо воно буде вище 1 мільярда, то «всім не вистачить». Сьогодні схожим чином думають як окремі люди, так і цілі держави. Але насправді подібна точка зору - це верх невідання і матеріалізму.

Особливо це дико зараз, в той час, коли існування Душі і Вищого Розуму (Бога) доведено науково! Слав’янська Відчина традиція через Покон Рода учить нас, що Земля - це своєрідна школа Життя для душ, де ми вчимося і зростаємо за допомогою взаємодії один з одним, тому немає нічого дивно, що на цьому ігровому майданчику час від часу складаються «жорсткі» умови, але це лише для того , щоб ми духовно зростали (еволюціонували). Сьогодні на Землі саме таке «складний» час. Ми, як цивілізація, впритул підійшли до вибору, який дає нам лише два шляхи:

 

   війни за ресурси (шлях матеріалізму)

   нульовий перехід (шлях духовного розвитку)

 

Перший шлях ясний, останній приклад: Ірак, Лівія, які так чи інакше завойовані США заради нафти, на черзі інші держави...

Тому розглянемо другий підхід: перехід до технологій нульової точки, тобто вихід в нову екологічну нішу з необмеженою енергією, яка береться безпосередньо з ... простору (ефіру). При такому підході енергії вистачить усім! Але для того, щоб це стало можливим, велика кількість людей має прийняти ідею, що можна жити в морі нескінченного достатку. Сьогодні це поняття з чисто духовного та езотеричного стає науково обґрунтованим: фахівці в галузі ядерної фізики чітко довели, що Всесвіт містить майже безмежну кількість потенційної енергії.

Повернення до Відичної Культури, прийняття недвойственності світобудови дозволить відкинути віру в обмеженість, недостатність і обмеженість ресурсів. Якщо це станеться найближчим часом, тоді буде створено потужне поле «свідомості процвітання», яке змінить ефірне поле Землі і дозволить пристроям, чинним на принципі нульової точки, якісно працювати і приносити користь.

Вже давно  відомим той факт, що спостерігач впливає на спостережуване і є з ним єдиним цілим, тобто наша свідомість може напряму впливати на роботу технологічних пристроїв. Це явище легко демонструється в лабораторії квантової фізики. Віра в те, що щось не спрацює впливає на результат експериментів (згадаємо теорію про світло, яке може проявлятися і як частка, і як хвиля). Сьогодні багато винахідників розробили те, що вони називають «машинами нульової точки», «нульового циклу» за Ціолковським. Але, коли прийшов час демонструвати ці винаходи перед «вченими мужами», чомусь механізми не спрацювали. А сталося це тому, що колеги-скептики зібралися, щоб побачити «диво», абсолютно не допускаючи думки, що таке можливо (тобто внутрішньо блокуючи експеримент). 

У той же час при інших умовах ці ж прилади насправді працюють! Яскравий приклад цього «генератор Тесли».

Дивно, але факт: до теперішнього часу на Землі змогли пропрацювати лише кілька пристроїв нульової точки, і то тільки в присутності тих, хто повністю вірить і приймає цю технологію. Як показала практика, ці пристрої часто не працюють через негативне поляризування електромагнітного поля, що створюється навколо сильно скептично налаштованих людей. Енергетичні вібрації негативних очікувань взаємодіють у квантовій середовищі і впливають на здатність винахідників успішно демонструвати своє обладнання. Такі пристрої можуть працювати тільки в полі свідомості, що приймає їх «можливість» і «реальність». І навіть тоді, коли ці пристрої успішно працюють, ті, хто не здатний або не хоче прийняти їх реальність, не побачать цього «дива».

Сьогодні Земля розпочала рух в електромагнітній нульовій зоні (2012-2015рр.). Поляризація планети зменшується, при цьому дуже швидко зростає самосвідомість, внаслідок чого, ми впевнені, технології нульової точки вже існують і масово заявлять про себе буквально завтра, завдяки зростанню свідомості винахідників. Після 2012 року поле свідомості буде значно змінюватися, завдяки чому багато пристроїв зможуть вийти на ринок для тих, хто готовий і бажає прийняти те, що у Всесвіті існує безмежна енергія, яку можна використовувати для життя на Землі. Ми переконані: співтовариства «духовного знання» Землі вже в найближчі роки будуть отримувати енергію саме завдяки таким пристроям.

Якщо цей процес набуде масового характеру, вже не буде ні забруднення навколишнього середовища, ні «недоліку» енергії. Головне - не буде необхідності політично, за допомогою того чи іншого виду війни контролювати запаси викопного палива і кількість населення.

Але все це буде потім, після 2012-2015рр., Для тих, хто залишиться після Перехода і пов'язаних з ним значних змін на Землі.

Перейшовши до відичного світогляду, позбувшись від образів «страждання і образ», заново створивши людську цивілізацію, ми усвідомлюємо, що Всесвіт - місце безмежної енергії буквально на кожному рівні, що шлях духовної еволюції - це єдиний вірний шлях, в іншому випадку нас очікують занепад, деградація і смерть, як для окремих особистостей, так і для цілих народів. Залишилося тільки вибрати, на якій стороні саме ви? Нехай це покажуть ваші думки, слова і дії ...

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 • Другое измерение Другое измерение
 • Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение Утверждение Родоварты Родовое Огнище Родной Веры Посвящение
 • Сва Слава 7 Сва Слава 7
 • Приветствие с Великднем Приветствие с Великднем
 • Велекодня проповідь Володимира Куровського Велекодня проповідь Володимира Куровського
 • Богит. Владимир Куровский. Святилище Богит. Владимир Куровский. Святилище
 • Ярга - славянская йога. Владимир Куровский Ярга - славянская йога. Владимир Куровский
 • Беседа о божественном животворном духе Беседа о божественном животворном духе
 • Как устроено мироздание. Каков путь души Как устроено мироздание. Каков путь души
 • Духовный путь славянина. Имянаречение. Духовный путь славянина. Имянаречение.
Духовная Академия ПРАВьДуховная Академия ПРАВь
Целью обучения является овладение комплексом славянских ведических наук.

Детская Академия «Веда»Детская Академия «Веда»
Детей нужно учить с детства.
Училище «Сурья»Училище «Сурья»
Получите духовное образование, направьте ее на воплощение ведических знаний в своей семье, роде, поселении.
 
Газета «Вера Предков»Газета «Вера Предков»
Газета для славных людей!

объявления:

 

Портал славянской ведической культуры

Строительство храма:

 

Строительство храма
1

1

Чат:

 

admin
admin
7 июня 2016

IfngW,ЗАПРОШУЄМО НА ФЕСТИВАЛЬ «КУПАЛЬСЬКИЙ ВІНОК» 25-26 ЧЕРВНЯ, М.КИЇВ, ТРУХАНІВ О-В http://alatyr.org.ua/ua/novunu_ua
/911-zaproshuyemo-na-festival-kup
alskiy-vnok-25-26-chervnya-mkiyiv
-truhanv-o-v.html
IfngW
IfngW
3 июня 2016

Доброго здравия всем!
Скажите где будет проходить Праздник Купалы в Киеве?
Я недавно начал изучать ведическую культуру и хотел бы показать своей семье традиции предков.
hakuda
hakuda
25 мая 2016

с вами согласен но не чем помочь не могу.
Практик
Практик
4 мая 2016

hakuda,
Здравия Вам желаю, никого обидеть не хотел, но льстить просто так не буду! Я излагаю свою точку зрения и считаю её ОБОСНОВАННОЙ и никакой каки, как вы выразились, не несу и не вношу, пишу чисто по существу и справедливости!!!
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Тот кто хочет работать, ищет способ как сделать работу, тот кто не хочет работать, ищет причины что б неделать работу.
Здравия вам и успехов в начинаниях. И поменьше мне каки в карму за мои слова ;-)
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

к щастью в наше время найти сайт для пеервода всей страницы не есть проблема, или можете воспользоваться для получения информации Подключившысь к групе в контакте. Она вроде вся на руском языке.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Попробуйте воспользоваться сторонними сервисами для перевода всей страницы, или интересующего вас материала.
hakuda
hakuda
29 апреля 2016

Доброго здравия всем. Уважаемый Практик к сожалению всё не так как хотелось бы, как вы заметили но внимания к сайту с точки зрения наполнения на нескольких языках желает лутшего. Тяжело судить такое состояние сайта, незная всех причин.
Практик
Практик
9 апреля 2016

Плохо вы читаете. Вы русский понимаете? Думаю, да! Тогда на нём и пишите, потому как украинский нам сложнее понять, чем вам русский, это же очевидно, просто игнорируете меня и всё своим ответом.
Aeir
Aeir
9 апреля 2016

Практик, попробуйте открывать страници через гугл-переводчик. Укр-рус и рус-укр хорошо переводит

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати в чаті.

Опрос:

 

Опрос

Ходите ли Вы в воскресенье на правьславление?^

Да, каждое воскресенье
Практически постоянно, не всегда получается из-за работы/учебы
Да, хожу на колодарные праздники
Нет, потому что в моём городе нет общины
Нет, община в моём городе есть, но по своим соображениям на общие славления не хожу, славлю дома.
Не хожу и не собираюсь.Сейчас на сайте:

 Наша кнопка:

 

Родове вогнище

 

Наши друзья:
Московский центр славянской культуры  Академия Родосвет Славянская культура
Телеканал РУСИЧИ. Телеканал здравомыслящих людей! edinaya veda Рейтинг Cодружества Славянских Сайтов Славянский Портал Сварга Славянский Портал Сварга АВЕГА. Соль знаний несущий Ведические ювелирные изделия

поддержка сайта yes.km.ua
Вы можете купить часы как известных брендов, так и недорогие китайcкие часы.