Новости Родового Огнища

24-03-2012
Опубликовано в Новости

ОБРЯД ЗАКЛИКУ ВЕСНИ - ЖАЙВОРОНКИ

10 березня 2012 р.

Кишинівська Громада Рідної Православної Віри провела обряд заклику Весни - Жайворонки або Сорочини. В цей час необхідно зустрічати птахів з теплих країв.

Свято називається «Сорочини», тому що вважається, що в цей день прилітають 40 різних птахів з різних сторін світу і приносять на крилах Весну. Наші Предки випікали 40 пряників у вигляді пташок (жайворонків) і пригощали один одного.

Також закликали Весну веснянками, особливим магічним Живоспівом. Для Кишинівської Громади це стало дуже символічно, так як в цей період відбувався семінар-містерія «Живоспів – мелодія Душі», який проводили жриця Родового Вогнища Мечислава Гой та майстер Ярги Світовид Ярошевський. Семінар дуже тонко проявив Звучання Душі кожного учасника, проявив справжню силу та Вище призначення кожного. Стало очевидно, що не випадково зібрались на семінар люди з артистичним, цілительським та магічним досвідом. І в ході обряду сотворилось священне Живоколо Світлих людей, одухотворенних таїнством обрядодіяння. Всі учасники обряду відчули ту родову силу, що пробуджується, ті особливі відчуття сяйва Душі і могутньої животворної вібрації Тіла, глибинне наповнення творчим натхненням та силою творення. Були заспівані всі обрядові пісні, освячені пряники, короваї, узвар. Спалений на обряді птах Рарог, через вогонь полетів до Богів, несучи звістку про заклик Весни.

 Рідновіри з відкритими серцями читали молитви, виспівували Живозвуки та Древні Слави, прославляючи Богів, а через своє Живодихання відчували пробудження Природи.

49