Фільтрувати матеріали за датою: жовтня 2018

31-10-2018
Опубліковано в Рідна Віра

СЛАВА

Слава (Мати Сва, Мати Слава) – Втілення Духу Святості Великої Матері Лади у вигляді богині звитяги і перемоги, чеснот та шляхетності. Вона хранителька роду слов\'янського. Слава приходить до русичів як Віща Птиця, щоб надихнути на геройства і подвиги великі. Летить попереду війська, ведучи русичів до Перемоги, а після битви віщує про честь, могутність та подвиги героїв.

Тим русичам, які за Правду і Віру загинули, вона дає напитися з Рогу Життя живої водиці й забирає їх у Сваргу, тому Мати Слава є шлях, за допомогою якого людина із звичайного стану в божественний переходить. Після Битви вої обрядово спалювали закривавлені сорочки і одягали нові на знак того, що померти вони готові були, та Славою збережені, присягаються їй вірно служити і надалі.

Те, кто дорогой Богов по Славе идёт, впоследствии Богами становятся, потому что только через нее в Ирий Прави попасть можно. Слава есть матушка наша родная, Она нас всех родит, Она оберегом жизни нашей есть и за Неё мы в бой идём. Слава во всех наших чистых и светлых женщинах проявлена, что мужчин на дело чести вдохновляют, поэтому она, как и Макошь, Покровой есть. Воинам она - оберег и защита извечная. Слава людям лёгкость в делах и волю даёт, потому славным может быть человек, который чист душой и телом и по законам Прави в Яве живёт.

Ті, хто дорогою Богів по Славі йде, згодом Богами стають, бо лише через неї у Вирій Прави попасти можна. Слава є матінка наша рідна, ся жінка нас усіх родить, ся жінка оберегом життя нашого є і за неї ми у бій йдемо. Слава в усіх наших чистих і світлих жінках проявлена, що чоловіків на справу честі надихають, через те вона, як і Мокоша, Покровою є. Воїнам вона оберіг та захист одвічний. Слава людям легкість у справах і волю дає, бо славною може бути людина, яка чиста душею і тілом та за законах Прави в Яві живе. Відайте: крім Слави є Неслава або недобра слава, яка кривдників та людей до Тьми направляє. Русичі, ми Правою славні бути маємо і ректися Православними, се нам Богами Рідними заповідано славою примножувати силу Рода свого. Бо лише Правою славні, а не інакше до Богів у Вирій ідуть і Лук Сварожих гідні є. Відайте, ми на землі є іскри Рода Всевишнього, і якщо дух свій людина Славою чистою і світлою не підкріплює, то щезнути вона може у Мороці чорному. Відайте: се Мати Слава і Батько Лад (Лада і Сварог), на землю спустившись, у зачинателях Роду Слов\'янського Славі і Богумирі проявилися. 

Ведайте: это Мать Слава и Отец Лад (Лада и Сварог), на землю спустившись, в зачинателях Рода Славянского Славуне и Богумире проявились. И отец Богумир, к Богам взывая, звал мужчин для дочерей своих, и пришли к нему Утренник, Полдник и Вечерник как Триглав меньший Триглава Большого. Так славяне с Богами духом и телом едины и смерти не боятся и смело на врагов идут, потому что страха не ведают, смерти нет, а только жизнь вечная. Кто в славе погибнет, тот жизнь будет иметь с Богами во Триглаве Всевышнем.

І батько через те, до Богів волаючи, кликав чоловіків для доньок своїх, і прийшли до нього Утренник, Полуденок і Вечерник як Триглав менший Триглава Великого. Через те слов\'яни з Богами духом і тілом єдині та смерті не бояться і сміливо на ворогів йдуть, бо страху не відають, смерті немає, а лише життя вічне. Хто у славі загине, той життя буде мати з Богами у Триглаві Всевишнім. Богам ми славу співаємо, бо слава – це прагнення доброго і світлого, широкого і чистого та підтвердження, що ми того тримаємося і шляхом вірно йдемо. Слава – то пам\'ять про минуле і натхнення на майбутнє, вона душею мовитись має, від того і пісні наші слави і звернення до Богів Рідних.

17-10-2018
Опубліковано в Новини

Навчання Духовному Провідництву

РОДОВЕ Вогнища Рідної Православної Віри
Запрошує всіх бажаючих слов'ян, однодумців стати Духовними Провідниками Родового Вогнища.
Чому зараз це актуально?

Швидкість, з якою сучасна людина зараз отримуємо інформацію, збільшилася в рази. Величезні потоки інформації, надшвидкі дії і результат. Ось чим зараз живе наш світ.
Родове Вогнище зберігає і передає з вуст в уста світогляд і знання Слов'янської Ведичної Традиції. Незважаючи на сучасне море «інформації» саме ці вічні, космогонічні Ведичні Знання Предків демонструють найбільшу силу - даруючи здоров'я, прекрасні взаємини, достаток і успіх всім, хто ними активно користується.

Зараз Світ просто тоне, захлинається в ницості, жорстокості, підлості і фальші. Тому, Світу потрібні Духовні Провідники - Майстри Життя, високодуховні і високорозвинені особистості, які можуть повести його до Світла. Прийшов час, активно ділиться знаннями, нести Традицію, щоб праведних людей було більше!

Колом Волхвів РВ РПВ було прийнято рішення навчати духовного провідництва всіх тих, чиє серце тягнеться служити Роду Всебогу, Рідним Богам і Предкам, хто хоче допомагати людям, всьому Слов'яно-арійському Роду.
Наша Нова Програма навчання це доповнення і в чомусь альтернатива навчання в Академії ПРАВ (Православній Рідновірської Академії Віровідання).
Період навчання 1 рік.

Навчання духовного провідництва буде проходити по 4-х модульній програмі:
4 тренінги по 2 дня.

В рамках цього навчання будуть розглядатися питання:

1. Призначення і суть Духовного Провідника.
2. Особиста Духовна практика - Шлях Просвітлення.
3. Як стати Майстром Життя допомогти собі та іншим?
4. Слов'янські Обряди і їх глибинна суть. Творіння реальності.
5. Обрядове Кудесництво і Волхування.
6. Особливості проведення обрядів. Тонкі моменти.
7. Спілкування з Богами і зцілення Божою силою.
8. Внутрішня енергетична робота і стан під час Обрядодіяння.
9. Робота з Громадою (клубом, центром).
10. Образ (імідж) Духовного Провідника
11. Статут (кодекс) Духовного Провідника
12. Обов'язки духовного провідника.
13. Красномовство (ораторська майстерність). Мистецтво проповіді і переконання.
14. Харизма і лідерські якості духовного провідника

Дати проведення навчання:
1й модуль: 8-9 листопада 2018 р
2й модуль: 12-13 березня 2019 р
3й модуль: 10-11 липень 2019 р
4й модуль: 6-7 листопада 2019 р
Вартість одного модуля: 1500 грн.
Після проходження 4 х модулів, видається підтверджуючий сертифікат на право створення Громади РВ РПВ, Клубу «Родового Вогнища» і можливість подальшого навчання в духовному училищі "Суря" і Академії ПРАВ.

Телефон
+380677216548, + 38 067 10 333 99 +38 073 14 93 012
Email
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Адрес
вулиця Лермонтовська, 4
Київ, Украина, Украина