Молитви

03-02-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

ОСНОВОПОЛОЖНІ МОЛИТВИ

Шлях Віри-Віди Православної

 

 Вірую у Всевишнього Рода – Єдиного і Багатопроявного Бога, джерело усього сущого і несущого, який усім Богам криниця Вічна. Відаю, що Всесвіття є Рід, і всі многоіменні Боги поєднані в нім. Вірую у триєдність буття Прави, Яви і Нави, і що Права є Істинна, і переказана Отцям Праотцями нашими. Відаю, що Права є з нами, і Нави не боїмося, бо Нава не має сили проти нас. Вірую у єдність з Рідними Богами, бо Дажбожі онуки ми – улюбленці Богів. І Боги тримають десниці свої на ралах наших. Відаю, що життя у Великому Роді вічне, і маємо дбати про вічне, ідучи стезею Прави. Вірую у силу і мудрість Предків, які народжуються серед нас, ведучи до блага через Провідників наших. Відаю, що сила у єдності родів Православних, і що станемо славними, славлячи Рідних Богів. Слава Роду і всім Богам, у Ньому сущим! 

 

Молитва Відданости

 

Роде Всевышний! Великий Боже наш! Ты – единый и многопроявный, Ты – наш Свет и Справедливость, Ты есть крыница Жизни Вечной, источник Любви безграничной, той, что исцеляет Душу и Тело. Славим Тебя, Боже Прави, Яви и Нави. И ежедневно работаем над собой, чтобы быть Мудрыми и Сильными, крепкой опорой Земли-Матушки и защитниками Рода своего древнего, ибо Ты даешь нам Воодушевление и Радость, даруешь Отвагу и Стойкость, нам Веду даешь и учишь Терпению, чтобы с честью прошли мы путь жизни нашей, вдохновенно выполняя Священную волю Твою. Слава Тебе, Род Всевышний! И всем Родным Богам в тебе сущим! 

 

Молитва Єднання

 

 Роде Всевишній, Ти, який народив життя Яви і Нави, Ти є Богом Богів Наших і усьому Роду Божеському начало, Ти є Батько-Небо, Сварог, Дідо Божий, Ти є велика матінка Лада, любов і народження Всесвіття. Яко Перуна бачимо Тебе у битвах многих,  що веде нас до перемог ратних і утвердження життя праведного. Ти є суть святий витязь віри нашої – Святовит, Бог Прави і Яви, усі ж Ви є Великий Триглав Віри-Віди нашої. Слава Рідним Богам!

 

Молитва Натхнення

 

 Роде Всебоже! Ти Святість святіша за всі святості! Породитель найвищий і Дух Світла Предвічний, рухом думки своєї, у Диві, ти світи многі породжуєш, тому, Ти є в усьому і все  є в Тобі, Світлом Безмежним, Ти душі усі  наповнюєш, Поконом Святим, на життя вічне благословляєш, щасливі ті які мудрість Твою найвищу відають! Батьків Небесних, Богів Рідних та Предків світлих тримаються, Святість Прави на Землі утверджуючи, до Сварги Пречистої йдуть! Силами Твоїми наповнені, святістю Твоєю захищенні, живемо для Тебе, призначення своє вірно виконуючи. Бо ти є радість  найвища і щастя безмежне! Лине до нас любов Твоя,  дарами духовними і тілесними та благодаттю всякою, бо в єдності Вогнища Родового перебуваємо, діяннями чистими душі свої освячуємо, світ Добра і Любові  творимо! Слава Роду Вседержителю! 

 

 

Славовслів'я Всебожжю Родовому

 

Батьку-Божиче, Ти стоїш на початках усього сущого в Яві, Ти є народження і радість пізнання світу, прийди і будь з нами, бо ми є першими з роду свого і зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Божичу! 

Матінко-Дана, життя у тобі зродилось, ти силою своєю усе наповнюєш, до буяння життя надихаєш. Ти єднаєш нас водою живою з серцем Рода Всевишнього, Алатирем святим, прийди і будь з нами, бо ми спраглі світла божого  зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Дані! 

Батьку-Яриле, Ти є Богом вічного цвітіння, бурхливого ярення весни роду нашого, прийди і будь з нами, бо ми з полум’яними душами і жаданням дії зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Ярилі! 

Леле-Ненечко, Ти єднаєш нас любов’ю в родинах земних і піклуєшся про єдність роду, твориш добро і злагоду, прийди і будь з нами, бо ми, осяяні благодаттю Твоєю, зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Лелі! 

Батьку-Семияриле, Ти є Богом палання найбільшого, Ти очищуєш душі і тіла наші, єднаєш роди і даруєш радість шлюбу, прийди і будь з нами, бо ми діти щирої любові батьків наших  і зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Семиярилу! 

Доле–Ненечко, володарко життів наших, Ти годуєш і оберігаєш рід, твориш з доньками нитку буття, прийди і будь з нами, бо ми, усвідомивши покликання своє, зібралися тут в ім’я Твоє.  Слава Долі! 

Батьку-Сивояре, Боже світу білого, Ти страж неусипний Землі Рідної, податель благ і захисник від злиднів, прийди і будь з нами, бо ми прагнемо стати  духовно  і тілесно багатими та зібралися тут в ім’я Твоє. Слава Сивояру! 

Макоша-Ненечко, Ти матір годувальниця роду земного, Ти породила нас від Сонця життєдайного, Ти душі Предків в світ Яви приводиш, одаруй нас багатствами Духа та тіла, бо бережемо чистоту роду нашого і зібралися тут в ім’я Твоє! Слава Макоші! 

Слава велика Сварогу, Перуну і Світовиту, Матінці Ладі, Живі та Долі, Велесу і Стрибогу, Слава усім Богам Рідним, названим і неназваним У Всевишньому Триглаві сущим, Що єднаються з нами в ім’я Правди і Добра Роду Небесного і роду земного!  Відчиніть Браму Небесну для нас, Онуків Дажбожих, хай ми нап’ємося Світла Рода Всевишнього, води Живої Небесної і станемо гідними слави Богів Рідних. Слава Рідним Богам! 

525
Детальніше в цій категорії: МОЛИТВИ ВРАНІШНІ »