Новини Родового Вогнища

24-09-2017
Опубліковано в Новини

БЛАГОЧЕСТЯ - ШЛЯХ СПРАВЖНЬОГО УСПІХУ

Всі ми прагнемо бути успішними людьми і кожному з нас потрібні досягнення в житті, які важливі саме для нас. Незважаючи на різне розуміння «успіху» і його проявів, є єдина, головна і об'єднуюча умова для будь-яких матеріальних або духовних звершень у цьому світі. Це Благочестя.

БЛАГОЧЕСТИЕ

Сьогодні на просторах Інтернету, можна знайти просто «гори» «таємних», «секретних», «сучасних» і т.д. психологічних та езотеричних практик, семінарів і методів досягнення успіху в тій чи іншій сфері діяльності.

У той же час, якщо глибинно в них розібратися, то насправді вони призводять до обіцяного результату всього лише 10-20 відсотків людей, а то і менше. Так у чому ж істинний секрет, справжня причина «успішності» і де ховається корінь істинного Успіху?

Відповімо на це з точки зору Покону і відичної мудрості наших слов'янських (арійських) Предків. Йтиметься про знання, які були збережені у повсякденному житті народу і передані в традиції і в ланцюзі учнівської наступності «Радення Свароже».

Ці знання отримані, як життєвий досвід і божествене одкровення священних станів волхвами, відунами, жерцями - відичними мудрецями Святої Русі, які зберігали і передавали їх із покоління в покоління спочатку усно, а потім і в письмовому вигляді.

Оскільки вони засновані на законах світобудови (законах Прави) - ці знання і методи вічні, і сьогодні, випробувавши їх на практиці, ми можемо переконатися в їх істинності та дієвості.

Святий Покон, у трактуванні Карба відання Світла говорить: «Щоб у щасті і радості вічно жити, треба Зерна Правди як суть свою святу постійно плекати і про призначеня своє ревно дбати, виконуючи його вірно».

Таким чином, вирощування в душі певних якостей - Зерен Правди (Істина, Любов, Справедливість, Праведність, Мир, Ненасильство, Служіння, Чистота, Відповідальність, Вірність, Воля, Самоутримання, Совість, Саморозвиток, Благочестя, Набожність), приводить нас до будь-якого бажаного успіху.

Тут ми розглянемо лише один принцип (проявлений у різних методах) - вирощування зерна Благочестя. Це той принцип, без якого ще ніхто нікуди і ніколи не просунувся. Ми розглянемо його на основі головних життєвих вчинків, які ведуть до накопичення благочестя і дозволяють досягати все більших і більших успіхів у будь-якій сфері життя.

Вирощування (накопичення) Благочестя.

Благочестя - це благородна, високоморальна, бездоганна, праведна поведінка, сукупність благих справ. Тобто, таких дій, скоєних людиною, які в прямому розумінні приносять БЛАГО (реальну користь) всьому світу, включаючи, звичайно ж, і себе самого.

Таким чином, накопичення (зрощування) Благочестя - це по суті накопичення позитивної Карни (карми), яка дозволяє досягати бажаного. Це можна порівняти з рахунком у банку: ви поповнюєте грошовий рахунок і потім можете його використовувати на свої потреби. Коли гроші на рахунку закінчуються, ви більше не можете використовувати цей рахунок для отримання тих чи інших благ.

Чим більше накопичено грошей, тим більше ви можете собі дозволити в плані покупок або придбань. Те ж саме і з «запасом» Благочестя: чим більше ви накопичили добрих справ, тим більше ви можете собі дозволити досягти (Всебог дає і підтримує).

Коли ви заслужили благо своїми добрими справами, то весь Всесвіт йтиме вам назустріч, допомагаючи в реалізації задуманого. У нашому світі все справедливо - що віддаємо, те й отримуємо.

Коли запас Благочестя закінчується, то починається «чорна смуга» в житті. Тому, як би ви не намагалися, що б не робили (психологічно, магічно, езотерично), на які б семінари і тренінги не ходили, якщо Благочестя не залишилося, то ви не отримуєте бажаного і успіх вас покидає.

Деякі люди намагаються в такому випадку порушувати Божі Закони і Заповіді або закони своєї держави, і деякий час ще можуть отримувати бажане, але це лише тому, що Божествений світ у цей час дивиться, а як далеко у своїй жадібності, підлості та хитрості ви можете зайти.

Розплата за такі дії - неминуча і жорстока, як у цьому житті, так і в наступних утіленнях. Подібне зло і кривда - притягує подібне, але вже повертається воно сторицею: хворобами, стражданнями, деградацією і навіть смертю. І цього ніхто не мине. Про це пишуть усі писання і кажуть відаючі люди усіх часів і народів.

ВИСНОВОК: ЯКЩО ПОТРІБЕН УСПІХ - ПОТРІБНО ПОПОВНИТИ СВІЙ ЗАПАС БЛАГОЧЕСТЯ ПРАВЕДНИМИ ВЧИНКАМИ, І ТОДІ УСЕ НАЛАГОДИТЬСЯ.

СПОСОБИ НАКОПИЧЕННЯ БЛАГОЧЕСТЯ

1.ДОПОМОГА БЛИЖНІМ. Ми можемо допомогти полегшити страждання (найпростіше) і допомогти в досягненні успіхів і самореалізації (вищий рівень). У міру можливості ми повинні допомагати людям: родичам, своєму роду і народу у вирішенні їхніх психологічних, соціальних, фізичних і духовних проблем, тобто намагатися полегшити їхні страждання.

Далі слід допомагати їм і досягати успіхів у цих сферах життя. Щоб допомагати, потрібно самому це вміти, самому робити і бути прикладом. Але ми знаємо і вміємо це далеко не всі. Тому, їх потрібно наставити на шлях, дати основу Відичної Мудрості (навчайте, проповідуйте). Несіть світло Знаннь - Покон і відичне слово, це дасть вам потужну силу Благочестя. Знання Споконвічної Істини потрібні абсолютні всім і є найбільш благим даром.

Даруйте допомогу від чистого серця, ні чого не чекаючи взамін, і тоді сам Всебог, Рідні Боги і Предки прийдуть воздати вам успіх і радість «сторицею», через інших людей, через життєві ситуації і події.

2. ДОПОМОГА СТАРШИМ. Це продовження і розширення першого методу. Є три види допомоги старшим: це допомога батькам, допомога вчителям (наставникам) і допомога іншим людям, які старші за нас.Родителям потрібно не тільки допомагати, але і слідувати їх повчанням (якщо ці настанови розумні). Також потрібно допомагати тим, хто дав нам освіту (знання) і особливо це стосується духовних учителів.

Таких людей потрібно щиро поважати і утримуватися від нешанобливості, грубості або зневаги, навіть якщо вам здається, що вони не праві або ви «переросли» їх. Ви завжди будете «ієрархічно» нижче, бо енергія тече від вищого до нижчого, від старшого до молодшого, з минулого в майбутнє, а не навпаки. Це Божественний Закон.

Якщо потрібно напоумити старшу людину, коли та дійсно неправа, то робиться це у відповідний час у відповідній обстановці, з повагою і пошаною.

3. БЛАГОДІЙНІСТЬ. Жертвування свого часу (вміння), майна або грошей тим, хто дійсно потребує і кому це принесе духовне і тілесне благо. Жертвувати можна також виходячи з невігластва, пристрасті і доброти, тому будьте уважні до свого мотиву! Благодійність - дуже потужний спосіб залучення достатку, успіху і щастя в своє життя

4.РАДОГОЩА. Радісно приймати і годувати гостей. Для слов'ян (аріїв) людина, яка прийшла в гості, вважається гостем від Бога, тому її слід приймати, як приймають посланців Бога. Якщо до нас в оселю прийшла людина, змучена спрагою, потрібно дати їй напитися. Якщо голодна - нагодувати. Втомленому потрібно дати відпочити. У цьому теж треба виявляти розсудливість і здоровий глузд - не переборщіть.

5.ПІДТРИМАННЯ ЧИСТОТИ. Усі 16 зерен Правди переплетені між собою, тому не можна розвивати благочестя без чистоти. На рівні людини Чистота буває двох видів: внутрішня (чистота помислів) і зовнішня (чистота тіла). Щоб бути чистим внутрішньо, відична людина живе згідно з 16 зернами Правди і духовними настановами Вчителів.

Щоб бути чистим в розумі, людина повинна думати про вічні, світлі та праведні речі. Ми об'єднуємося з тим, про що думаємо, чого прагнемо і заради чого діємо - це стає нашою суттю і визначає подальший шлях розвитку душі. Те, про що ми думаємо, ми і стверджуємо в повсякденному житті.

Зовнішня чистота проявляється в турботі про тілесне: потрібно купатися щодня, прибирати свій будинок, підтримувати порядок, а також вступати у статеві стосунки, не виходячи за межі сімейного союзу. Чистота - одна з найважливіших якостей, яка повинна проявлятися під час будь-якої дії в істинному, найбільш якісному виконанні цієї дії.

Будь то молитва, практика Жива-Ярги, суспільний обов'язок або робота по дому. Чистота дії вимагає від душі повного зосередження на тому, що відбувається, «бути тут і зараз», що згодом виявиться священним станом Ясни.

6.ПРОВЕДЕННЯ СВЯТ. Є три види свят: сімейні, громадські та духовні та всі їх потрібно допомагати гідно організовувати і проводити. Особливо це стосується духовних свят (Свят), оскільки вони пов'язані зі Всебогом, Богами і Предками, завдяки чому створюють атмосферу благочестя і чистоти.

Покон, надихає всіх праведних людей брати активну участь у святах, Православленнях, Славбах, Колодарних Святах, бо в них безпосередньо проявляються наймогутніші духовні енергії, від яких будь-який успіх залежить безпосередньо

7.

САМОРОЗВИТОК. Саморозвиток - це притримування тілесної, духовної і соціальної дисципліни. Під тілесною дисципліною мається на увазі дотримання режиму дня, режиму харчування, дотримання говіння (постів), тілесні практики (корисні для підтримки тіла в оптимальному стані). Також поповненню запасу благочестя сприяє утримання від непотрібних і нерозумних занять і приборкання почуттів. З цим секретом успіху знайомо багато відомих людей.

До духовної дисципліни відноситься духовна практика (радення), яка рекомендована духовним вчителем відповідно до вашого рівня розвитку (молитва, колослово, Жива-Ярга). Її метою є виключно духовний розвиток, а матеріальний успіх приходить як побічне явище, бонус, тому енергія тече вірно, і все досягається без праці.

Соціальна дисципліна має на увазі дотримання законів, правил, громадських обрядів та  церемоній, які прийняті у співтоваристві та державі.


8.НЕНАСИЛЬСТВО. Щоб в роді була благодать, потрібно пам'ятати про священний обов'яозк допомагати і підтримувати слабких і беззахисних. У першу чергу це захист жінок, дітей, людей похилого віку і тварин. Тут діє принцип: на добро добром, а на зло - справедливістю.

9.ПРОДОВЖЕННЯ РОДУ. Продовження роду через народження дітей є великою благочестивою діяльністю, яку підтримує і благословляє сам Рід Всевишній. Цей спосіб посилення успіху діє, але тільки за таких умов: діти з'являються на світ в результаті законного сімейного союзу, освяченого Богом і державою. Вони отримують всю потрібну турботу і виховання, дітям допомагають «встати на ноги» і обзавестися сім'єю. Їм забезпечують духовну освіту і розвиток. Якщо ці умови не виконуються, відтворення потомства не приносить належного благочестя батькам.

10.ПРАВЕДНА ПОВЕДІНКА. Сюди відносяться: ввічливість, чесність, правдивість, великодушність, милосердя, розсудливість, подяка, виконання своїх обов'язків, утримання від злодійства (будь-яких його видів). А також - відсутність прихильності до матеріального, повага до священних писань і істиних духовних провідників (священнослужителів). Регулярне паломництво (подорожі) до святих місць, включаючи спілкування зі святими людьми і справжніми духовними вчителями (просвітленими) і поклоніння Богові (в будь-якій релігії).

Будь-який із цих пунктів, якщо він виконується, додає нам Благочестя і потужно сприяє життєвому успіху. Звичайно, пересічна людина не завжди може відразу почати дотримуватися усіх цих правил. Тому, їх потрібно впроваджувати у своє життя поступово, за мірою можливості.

Спостерігаючи за результатами, ви швидко зрозумієте, як це працює, і, отримавши перший смак успіху, зможете легко і з радістю змінювати своє життя на краще. Тільки маючи цей фундамент, почнуть працювати і допомагати інші професійні методики.

Володимир Віталійович Куровський.

308 Останнє редагування Середа, 31 жовтня 2018