Обряди

01-02-2012
Опубліковано в Обряди

ЛАДОСЛАВА

Слов'янський відичний обряд (церемонія) для кохання та гармонізації подружніх відносин

Цей обряд спрямований на привернення партнера та енергії кохання у життя. Завдяки йому, Божественна Мати переробляє злокарну (негативний досвід) людини, щоб її життя наповнилося Живою любові, а душа почала йти назустріч зі своєю істинною парою.

 Як це працює?

Духовні проводники, відаючі роду, в багаточасовій молитві, прославляють Ладу, Богородицю всього живого, Богиню вселенського ладу, любові й кохання. Також закликаються усі Світлі прояви Божественної Матері (Богині), щоб прийшли і проявилися в людині, очистили її та благословили на новий шлях. При цьому приносяться вогняні пожертви за очищення карни самотності та залучення карни кохання і становлення людини на шлях любові та сімейного ладу.

 Хто проводить Відичний Обряд?

Проводять обряди відаючі Родового Вогнища - жреці, відуни та волхви, які мають на це спеціальну Посвяту, і довели на практиці своє вміння спілкуватися з Божественним Світом. Боги чують їх і приходять, щоб допомогти своїм дітям. Славба проводиться згідно з обрядами Слов'янської Відичної Традиції, відповідно світогляду любові та справедливості, Покону Віди Прави. Тому ми впевнені, що Ви відчуєте потужний ефект від проведеного обряду (церемонії).

83 Останнє редагування Четвер, 24 травня 2018
Детальніше в цій категорії: « ВЕЛЕСЛАВА ІМ'ЯНАРЕЧЕННЯ »