Молитви

05-03-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

МОЛИТВИ НА ПРОТЯЗІ ДНЯ

Шлях Віри-Віди Православної

 Вірую у Всевишнього Рода – Єдиного і Багатопроявного Бога, джерело усього сущого і несущого, який усім Богам криниця Вічна. Відаю, що Всесвіття є Рід, і всі многоіменні Боги поєднані в нім. Вірую у триєдність буття Прави, Яви і Нави, і що Права є Істинна, і переказана Отцям Праотцями нашими. Відаю, що Права є з нами, і Нави не боїмося, бо Нава не має сили проти нас. Вірую у єдність з Рідними Богами, бо Дажбожі онуки ми – улюбленці Богів. І Боги тримають десниці свої на ралах наших. Відаю, що життя у Великому Роді вічне, і маємо дбати про вічне, ідучи стезею Прави. Вірую у силу і мудрість Предків, які народжуються серед нас, ведучи до блага через Провідників наших. Відаю, що сила у єдності родів Православних, і що станемо славними, славлячи Рідних Богів. Слава Роду і всім Богам, у Ньому сущим! 

 

 Молитва перед початком всякої справи

 Свароже, Дідо Роду Небесного, Ти творець світу Явного, - сонця, звізд та Землі-Матінки. В Тобі сила творення велика захована, що в господарях роду нашого проявляється. Ти є початок усяким діям благим, що в серцях народжують, в умі зріють та в Яві плоди свої приносять. Хіба можу я почати без благословення Твого? Мовлю до Отця Небесного, - хай благословить діло моє праве, хай наснажить Світлом своїм, аби сотворив я на добро і радість Світу Білому, роду Православному, та родині моїй. Слава Сварогу!

 

 Молитва на скінчення справи

 Ти вінець ділу всенькому і життям земним, Велесе, Боже наш! Хай сповниться серце моє радістю від здійсненного бо творив я з серцем чистим та помислами світлими. Хай постануть діла мої плодами благосними та славою роду моєму! Благослови Велесе, хай буде так!

 

 Молитва перед споживанням страви

Силою Рідних Богів і працею людською пожива прибуває, тіла і душі Дажбожих Онуків благословляє, прагненням святості освячуючи. На добро і щастя Дітям Сварожим, поживу маючи, требу даємо, Роду Великому славу складаємо! Слава Рідним Богам! ­­­

 

 Слава Рідним Богам, за ту їжу, що дають нам щодення, нам на радість і дітям нашим на життя достойне. Просимо Богів Рідних їжу освятити, і пригостити Предків наших, щоб панував мир і злагода між Родом Небесним і родом земним. Слава Рідним Богам!

 

 Молитва після споживання страви

 Славимо Велеса нашого, що навчив поля обробляти, від того поживу на столах маємо. Тож не покинь нас Боже і в чертогах своїх небесних, хай пожива мудрости твоєї наснажує душу та розум, бо є ми учнями твоїми і дітьми. Перебувай Боже серед роду Православного повсякчас!

 

 Молитва перед початком навчання

 Роде Всебоже, направ на мене Дух Свій, Світовида Премудрого! Він бо душі наші укріплює Відою та знанням, яко зрить на усі боки і видить многе. Хай і я розумом, душею та серцем чую те, що вчителі та наставники мовлять, хай наука залишиться в мені як зерна оратаєм засіяні. Хай зійдуть ті зерна колосками відання, Тобі Всебоже Роде на славу!

 

 Молитва після закінчення навчання

Славлю тя Батьку Велесе, що дав мені пізнати істини Твої, що направив до мене учителів та наставників мудрих, які у Віді тямущі. Хай світло знань сяє в душі моїй, крізь ум проявляючись словом та ділом благим. Благослови Боже й надалі науку осягати і Віду здобувати!

 

 Молитва в дорогу

 Муж правий, ідучи в дорогу, не тоді, коли говорить, що хоче бути правим. Але правий тоді коли слова його і звершення збігаються. Тому речемо, від стара і до молода, що єсть ми Діти Богів, Онуки Дажбога! Він же в усі дні та в усіх дорогах є з нами. Вдень зрить він оком своїм золотосяйним, а в ночі Хорс срібносяючий Його вісником є. Тому годиться нам по совісті діла свої творити, так будемо мати благословення на шляхах своїх і Радогощі пізнаємо!

505
Детальніше в цій категорії: « МОЛИТВИ ВРАНІШНІ КОЛОСЛОВО »