Молитви

17-04-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

МОЛИТВА ПРИ ВІЙНІ, УСОБИЦЯХ І ВСЯКИХ ЛИХАХ

Молитва Трояну

Від Праотця Орія походимо, Духом і тілом єдині ми з ним! Від гір Карпатських і до Дніпра-ріки, від Дніпра до Суренжа водив нас, від Суренжа в край Инський і назад. Він бо з самим Сварогом раду мав і від Нього веління отримав: слухати слова Діда Дажбога, який ще речеться Красне Сонце. Від Того й звемося Онуками Дажбожими! Нині мовимо до Сварги Синьої: Боже-Свароже, Дідо Дажбоже, Отче Велесе, Бачимо як сили ваші єдині, у Трояні сущі, і поки Ви з нами доти вікам Трояновим бути! Славимо Рід Божеський, якому джерелом є Род-Породитель! Славимо Світ Білий, Сварогом сотворений і Ладом наповнений! Славимо Світ Інший, де душі Предків сущі! Відаємо, що життя є радість велика і поки в душах наших благодать, бути Кривді поверженою, а Желі сліз не лити! Хай же повниться Небо славами Троянові нашому, Він бо вмістилище сили і богатирства! Слава Трояну! 

 Молитва за примирення

Слава Отцю Світовиту, Богу Світу Білого! Нині Ти перебуваєш з нами Боже, в душах, духові та тілах наших. Проявляєшся ясною думкою, світлими помислами та благими намірами. Відчуваю Отче, що звитяга наша примножується і стаємо ми родом всеперемагаючим, як Отці роду Слов’янського – Арії Прабатьки. Сила духу потрібна нам для утвердження Правди, гострота розуму - для утвердження Справедливости, сила тіла – для утвердження миру в Світі. Проявись в нас дарами своїми - Силою Переконання та впевненістю в призначенні своєму.  Будь же Боже повсякчас з нами, в усі дні і ночі, вранці і ввечері, в дорозі та в спочинку, в радості та у смутку, яко єсть Ти миротворець та витязь водночас. Ми ж будемо славити тебе Отче Світовите, треби багаті приносити, та в праведності жити, за заповітом Твоїм, щоб Мир на землю нашу прийшов! Слава Світовиту!

 Молитва бранного витязя

 Слава Перуну-Огнекудрому, який стріли кидає на ворогів наших і вірно вперед веде по стежці. Тому що єсть Той воїнам суд і честь, і яко Златорун - Милостив, Всеправеден єсть! Стоїмо, як леви один за одного і тримаємось керманичів своїх. І Перун єсть коло нас і перемоги дає нам! ­

 Молитва Перуну “Переможна”

 Слава Богу нашому, Перуну Світлосяйному! Се Він громами землю пробуджує, тим дух укріплює та душу радує. Кличемо вояцтво Його небесне, що суть Полк Перунів, стати на межі Прави та Яви, Закон Сварожий стерегти. Ото бачимо Сварга небесна вогнями многими виблискує, се отцове наші кують мечі крицеві, у похід збираючись на Тьму ворожу. То ж візьмемо оружжя своє і станемо в лави воєдино, аби з Предками вирушити у битву Вселенську. Хай зростає міць у тілах наших, а світло у душах чистих, бо то йдемо проти безладу, Лад несучи, світи сотворяючи з Богами нашими разом! Слава Перуну! 

 Молитва Матері Славі

 Ти небонько синє, звідки Предки прийшли, поглянь на рід земний, взором своїм охопи нас, бо тут нині стоять хоробрі Онуки Дажбожі! Бачимо як дивна птиця летить до нас і віщує вістку добру, що родився наново рід Славянський, бо прийшов слушний час і здійснилось проречене! Розгорни крила Матінко Славо, Покровом своїм огорни рід наш, щоб сила усіх Рідних Богів наповняла люд, а життя творили своїми руками, о Тобі уповаючи  Нене! Хай стежкою твоєю ступаємо до Неба, бо там є справжнє життя, а тут радість і пізнання світу Явного! Серце повниться любов’ю, а дух кріпне, тебе славлячи Нене! Тебе чествуємо мати родів Слав’янських, Тобі дари наші сьогодні! Слава Матері Сва! 

 Молитва за Вітчизну

Роде Вседержителю, Боже наш єдиний і багатопроявний, Україна-Мати (Росія, Польща, Чехія, Білорусь тощо), славить Тебе у ділах своїх, прибудь же Боже з нами повсякчас, як Родитель, Світлий предок, що суть нам Отець і Мати. Ми бо є Рід сильний, багатий і вільний! Держава наша то заповіт Праотців, який бережемо і примножуємо пильніше від зіниці ока нашого. Осяй мудрістю Прави та світлим розумом Духовних провідників наших, наповни силою і звитягою  керманичів наших, рідних нам по крові і духу, благослови чесних і відданих правителів та праведне воїнство православне, благослови дарами духовними і тілесними господарів та працівників, та усіх рідновірів православних, возвелич і збагати Мужів Многомудрих, що діють на добро і статок Держави нашої, життя своє кладуть на жертовник Вітчизни та Віри-Віди Православної, хай буде так, нині і повсякчас, від Коляди й до Коляди! Слава Рідним Богам! 

 Молитва Злагоди

Летів Сокіл, на дубові сів, на дубові сів – сльозу пустив. І родилися зі сльози два рідніх брати, день ясненький - Білобог, Ніч темненька - Чорнобог. І з тих пір буя життя, славлю Бога Рода я. Крила Сокола ясного - то могуть Рода живого, Дух, що соколом літає, нас у Сваргу проводжає. Славен Батьку Роде будь! Хай Боги нас бережуть!  Славлю матінку я Славу, і весь Рід наш православний.  Дай Перуне блискавицю, Рода славим й Рожаницю. Сонце Яре хай встає, Рода-Батька вшанує! Гей, Купало, чуєш Ти? Рода славимо в світи. Закликаю всіх Богів, щоб вогонь святий горів. Славим Родову могуть! Хай всі в злагоді живуть!

Молитва за рід людський

Роде Могутній! Ти є Творець Яви, Нави і Прави, Ти сотворив з Рожаницями Рід Небесний і Рід Земний. Славу тобі складаю, як син (донька) Твій кревний. Славлю Сонце-Дажбога, який сходить над Землею-Мокошею кожного ранку, промінням золотим живить і зігріває Землю Святую, і життя дає роду земному – дітям Богів Православних. Хай слава стоголоса Дажбогу Пресвітлому летить до Ирію і повниться там любов’ю дітей земних. Хай проросте зерно Твоє в душах людських силою Праведною, силою святою Сварожою, щастям, здоров’ям і літами довгими!

231
Детальніше в цій категорії: « МОЛИТВИ В ХВОРОБІ