Молитви

17-04-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

МОЛИТВИ В ХВОРОБІ

Молитва зцілююча

Милосердна Матінка Жива, ти є саме Світло Рода Всевишнього, що від хвороб усяких зцілює. Поглянь на Онука Дажбожого, що в хворобі перебуває. Хай пізнаю я причину недугу свого, хай почую голос Богів, що крізь хворобу говорять та на стезю Прави спрямовують. Побач Богине, що осягаю я істину, а відтак здоров’я та бадьорість до мене вертаються, довголіття в тілі утверджується, а хвороби відступають! Хай буде так! Слава Живі!

Молитва Велесу про добрий сон

Ніч на землю ступає, Велес по зорях походжає! Боже наш, він Віди має й дорогу до Нави знає. Молю Батька Велеса, душу мою берегти у вісні, басурів відганяти та лихі думки не пускати. Хай бачу я сни добрі та пророчі, щоб у ладу та спокої серце моє перебувало. Хай сон мій буде солодким як у дитяти здорового і бадьорого, бо у сні здоров’я життєве заховане. Хай буде так! Слава Велесу!

Молитва Живі-Матінці

Славна і Триславна будь Живо-Живана, Богиня життя і носителька Світла Родового! Бачимо як сходиш у променях Діда Дажбога, Входиш у джерела тілес наших і наповнюєш здоров’ям, силою і снагою. Без тебе немає життя в людині, а є лише Матір Мара, що вістує про кінець життя Явного. Нині молимо та славимо Світло Рода Всевишнього, яке з Тобою приходить і через долоні наші випромінюється. В тому Світлі все життя існує і поза ним є ніщо, то сам Род-Породитель у ликові Твоєму сходить. Лунає слава Тобі стоголоса, Породителько життя, Матінко Живо! Слава Живі-Живиці! 

Молитва за здоров’я родича

Світлая матінко Живо, славлю Тя за силу твою життєдайну, Ти бо єсть джерело води чистої, промінь Світла Рода Всевишнього, який життя дає і здоров’я примножує. Зійди матінко зі Сварги Синьої та увійди у тіло Онука Дажбожого (ім’я), аби напився він сили Божеської. Очисти усі жилки і піджилки, хай у голові, грудях, череві, зароді, руках та ногах Дух Божий перебуває. Хай душа його у Ладі живе, а дух міцним буде. Бачу я як у промені твоєму гинуть хвороби та зурочення всякі, бо єсть Ти Вселюбляча та Всеблага, Великая і всезцілююча Матінка Жива, Слава Живі!

Молитва Огеню «Очисна»

В серці своєму бережу віру в Огеня і в Сварога, і в Перуна, і в Світовита, в усіх Богів у Всевишньому Триглаві сущих! Бо се вони є ті, хто шляхом Прави Сварги досяг, їм рід наш славу стоголосу співає. І до скону віків мовитимемо до Неба та Землі, щоб ти, Огень, був посеред нас. І бачу як летить Бог силою своєю, Він бо єдине зі мною, і поки горить Відогонь в душі – життя є в тілі. Спопели ж, Огеню, басурів душі моєї, перетвори в попіл задуми ворогів роду, сяй на землі Любов’ю та Справедливістю! Слава Огню! 

 

459