Повіда

23-08-2012
Опубліковано в ПОВІДА

ПОВІДА ПРО ПРАВДУ

Карб відання Життя Праведного говорить нам: «Живіть у світі по Праві, Кривду минайте, а Правду шукайте, і будете мати життя вічне з Богами у Роді Великому». Це говорить нам, що всі наші дії у світі Яви повинні бути богоугодними, тобто відповідати Вищому Божому задуму. Коли це буде саме так, виникає узгодженість меншого з великим, сприяння, співробітництво і повне єднання зі Всебогом. Саме це і є шлях до Прави і вічного життя в щасті і радості Божого світу.

Батько радіє, коли добрий син його слухає і гарно виконує доручені йому завдання, і так укріпляється рід. Втім, все може відбуватися навпаки: дитина дуже довго протидіє і відмовляється направляти свої сили в зазначеному напрямку - батько може від нього відректися. Коли ми живемо в несправедливості і навіть не замислюємося над цим, Всебог може відректися від такої душі. Тоді нею починає займатися хтось інший, нижчі руйнівні лики Вседержителя. Таким чином душа, маючи свободу вибору, може обрати для себе Правду, сприяння і єдність з Родом Всевишнім. або Несправедливість - протидію та невиконання свого покликання.

Оскільки життя душі вічна, через багато втілень пройшовши безліч страждань, вона ясно осягає, що Правда була тоді для неї найкращою. Душа починає прагнути до Правди, і, обтяжена несправедливістю, вона повинна переробити свою особисту карну, щоб мати можливість повернутися у Праву. У Праві можна перебувати, маючи лише певні чисті вібрації душі, найлегший спосіб отримання яких - дотримання Покону і плекання в собі 16 зерен Правди.

Будучи на духовному рівні розвитку «Людина», душа не може в повній мірі осягнути весь задум Всебога, а лише певну його частку, але навіть цієї частки досить, щоб побачити, що він складається в вихідному даруванні добра, любові і милості, яку проявляє у відношенні до кожної істоти. Щоб створювати Правду і перебувати в постійній духовній і тілесній єдності зі Всебогом, ми повинні дотримуватися всіх тих якостей, яких Він дотримується сам.
З Покону ми знаємо, що це Істина, Любов, Справедливість, Праведність, Мир, Ненасильство, Служіння, Чистота, Відповідальність, Вірність, Воля, Утримання, Совість, Саморозвиток, Благочестя, Набожність.

Душа, ставши на Шлях Віри-Віди Православної і йдучи по ньому, повинна постійно дотримуватися і виховувати їх у собі. Завдяки цьому вона може швидко позбутися болю і страждань нерозумного життя і позбавитися від впливу Карни. Щоб дійсно змінити своє життя, ви повинні почати з того, що відпустите і забудете все «зло», що нібито заподіяли вам, і те «добро», що зробили ви для інших. Поскидайте всі переконання, які вас в чомусь обмежують, станьте чистими і сприймаючими, як порожній глечик, і тоді ви зможете прийняти в себе цей нектар божественного знання.

Розглянемо ж основні прояви «Правди», основи і суті світлого, святого і праведного життя слов'янина в розумінні Радення Сварожого Родового Вогнища.

 

175