Слово Волхва

05-02-2014
Опубліковано в Слово Волхва

ЕВОЛЮЦІЯ АБО ДЕГРАДАЦІЯ?

Можливо, вам в тій чи інший час доводилося замислюватися над тим, чому в світі все так «несправедливо». Чому люди (і навіть цілі народи) брешуть, крадуть, ненавидять, проявляють жорстокість і навіть вбивають?

Все дуже просто. Це пов'язано з матеріалістичною свідомістю і уявленнями про те, що їжі, ресурсів, території (нафти, газу і т.д.) на всіх не вистачить. 

Що потрібно боротися і швидше забрати у інших територію, корисні копалини, трудові ресурси і т.д., щоб забезпечити собі «легке» життя. Яскравим прикладом пояснення цієї версії служить ідея Томаса Роберта Мальтуса (англійський економіст і історик, 1766-1834 рр..). Він висунув гіпотезу про більш високі темпи приросту народонаселення в порівнянні з ростом виробництва засобів існування. Він обґрунтовував цю ідею тим, що «робітничий клас розмножується занадто швидко». За Мальтусу існують класи, які стоять нижче, і класи, які стоять вище. Тому «вищим» потрібно, так чи інакше, зменшувати народонаселення своїх держав і народонаселення землі взагалі, бо якщо воно буде вище 1 мільярда, то «всім не вистачить». Сьогодні схожим чином думають як окремі люди, так і цілі держави. Але насправді подібна точка зору - це верх невідання і матеріалізму.

Особливо це дико зараз, в той час, коли існування Душі і Вищого Розуму (Бога) доведено науково! Слав’янська Відчина традиція через Покон Рода учить нас, що Земля - це своєрідна школа Життя для душ, де ми вчимося і зростаємо за допомогою взаємодії один з одним, тому немає нічого дивно, що на цьому ігровому майданчику час від часу складаються «жорсткі» умови, але це лише для того , щоб ми духовно зростали (еволюціонували). Сьогодні на Землі саме таке «складний» час. Ми, як цивілізація, впритул підійшли до вибору, який дає нам лише два шляхи:

 

   

 

війни за ресурси (шлях матеріалізму)

нульовий перехід (шлях духовного розвитку)

 Перший шлях ясний, останній приклад: Ірак, Лівія, які так чи інакше завойовані США заради нафти, на черзі інші держави...

Тому розглянемо другий підхід: перехід до технологій нульової точки, тобто вихід в нову екологічну нішу з необмеженою енергією, яка береться безпосередньо з ... простору (ефіру). При такому підході енергії вистачить усім! Але для того, щоб це стало можливим, велика кількість людей має прийняти ідею, що можна жити в морі нескінченного достатку. Сьогодні це поняття з чисто духовного та езотеричного стає науково обґрунтованим: фахівці в галузі ядерної фізики чітко довели, що Всесвіт містить майже безмежну кількість потенційної енергії.

Повернення до Відичної Культури, прийняття недвойственності світобудови дозволить відкинути віру в обмеженість, недостатність і обмеженість ресурсів. Якщо це станеться найближчим часом, тоді буде створено потужне поле «свідомості процвітання», яке змінить ефірне поле Землі і дозволить пристроям, чинним на принципі нульової точки, якісно працювати і приносити користь.

Вже давно  відомим той факт, що спостерігач впливає на спостережуване і є з ним єдиним цілим, тобто наша свідомість може напряму впливати на роботу технологічних пристроїв. Це явище легко демонструється в лабораторії квантової фізики. Віра в те, що щось не спрацює впливає на результат експериментів (згадаємо теорію про світло, яке може проявлятися і як частка, і як хвиля). Сьогодні багато винахідників розробили те, що вони називають «машинами нульової точки», «нульового циклу» за Ціолковським. Але, коли прийшов час демонструвати ці винаходи перед «вченими мужами», чомусь механізми не спрацювали. А сталося це тому, що колеги-скептики зібралися, щоб побачити «диво», абсолютно не допускаючи думки, що таке можливо (тобто внутрішньо блокуючи експеримент). 

У той же час при інших умовах ці ж прилади насправді працюють! Яскравий приклад цього «генератор Тесли».

Дивно, але факт: до теперішнього часу на Землі змогли пропрацювати лише кілька пристроїв нульової точки, і то тільки в присутності тих, хто повністю вірить і приймає цю технологію. Як показала практика, ці пристрої часто не працюють через негативне поляризування електромагнітного поля, що створюється навколо сильно скептично налаштованих людей. Енергетичні вібрації негативних очікувань взаємодіють у квантовій середовищі і впливають на здатність винахідників успішно демонструвати своє обладнання. Такі пристрої можуть працювати тільки в полі свідомості, що приймає їх «можливість» і «реальність». І навіть тоді, коли ці пристрої успішно працюють, ті, хто не здатний або не хоче прийняти їх реальність, не побачать цього «дива».

Сьогодні Земля розпочала рух в електромагнітній нульовій зоні (2012-2015рр.). Поляризація планети зменшується, при цьому дуже швидко зростає самосвідомість, внаслідок чого, ми впевнені, технології нульової точки вже існують і масово заявлять про себе буквально завтра, завдяки зростанню свідомості винахідників. Після 2012 року поле свідомості буде значно змінюватися, завдяки чому багато пристроїв зможуть вийти на ринок для тих, хто готовий і бажає прийняти те, що у Всесвіті існує безмежна енергія, яку можна використовувати для життя на Землі. Ми переконані: співтовариства «духовного знання» Землі вже в найближчі роки будуть отримувати енергію саме завдяки таким пристроям.

Якщо цей процес набуде масового характеру, вже не буде ні забруднення навколишнього середовища, ні «недоліку» енергії. Головне - не буде необхідності політично, за допомогою того чи іншого виду війни контролювати запаси викопного палива і кількість населення.

Але все це буде потім, після 2012-2015рр., Для тих, хто залишиться після Перехода і пов'язаних з ним значних змін на Землі.

Перейшовши до відичного світогляду, позбувшись від образів «страждання і образ», заново створивши людську цивілізацію, ми усвідомлюємо, що Всесвіт - місце безмежної енергії буквально на кожному рівні, що шлях духовної еволюції - це єдиний вірний шлях, в іншому випадку нас очікують занепад, деградація і смерть, як для окремих особистостей, так і для цілих народів. Залишилося тільки вибрати, на якій стороні саме ви? Нехай це покажуть ваші думки, слова і дії ...

466 Останнє редагування Субота, 18 листопада 2017