Новини Родового Вогнища

13-08-2019
Опубліковано в Новини

ЧИСТОТА ДУШІ АБО ДВА ВИДИ СВІДОМОСТІ

Святий Покон у карбі відання Тіла, Душі і Духу говорить: «Тримайте в чистоті Тіла і Душі свої. Світлом Сварожим наповнюючи, Богів славте. І будете вічно жити з Богами у Триглаві, зливаючись в єдину Правду і Силу »

Що таке чистота тіла в цілому зрозуміло, а ось що таке чистота Душі?

Як наповнювати її Сварожим Світлом - силою творення і творчості?

Як заслужити вічне блаженство, щастя і радість єдності з Божественним, райське життя?

Давайте зрозуміємо. Душа проявляється в цьому світі - через нашу свідомість і дії. З того, наскільки висока свідомість, і праведні вчинки, можна судити про рівень розвитку Душі, яка тимчасово прибуває у формі "людина".

Покон (Початкова Віда) навчає нас, що є лише два види Свідомості.

Білобожа свідомість (Білоба, білобуття) і Чорнобожа свідомість (Чорноба, чорнобуття).

Перша це - Божественна свідомість, а друга - бісівська свідомість (басурська, демонічна).

Чим вони відрізняються?

Чорнобожа свідомість - це відчуття обмеженості і постійна концентрація на чомусь негативному. 

Людина з бісівською свідомістю відчуває щастя від того, що знаходить щось і привласнює це собі (знання, владу, славу, гроші). Це Чорнобожа свідомість - насолоджуватися тим, що у когось чщось забрав або від когось незаслужено отримав. Білобожа свідомість - це відчуття безмежності буття, достатку і прагнення поділитися.

Людина з божественною свідомістю - це людина, яка відчуває щастя від того, що чимось ділиться. Можливо ви помічали, що є люди, яким більше подобається отримувати подарунки, а є ті, кому більше подобається їх дарувати. Це прямий прояв їх виду Свідомості. Для одних властиво радіти тому, що вони отримують, а для інших - тому, що вони віддають.

Чим же ми можемо поділитися з іншими, щоб наповнити свою Душу Сварожим Світлом?

Всі люди різні, у кожного своя Варна і Призначення, і це саме те, чим вони повинні ділитися з іншими. Відаючі (мудреці, діячі науки) діляться своїми знаннями. Витязі (воїни, управлінці) - своєю турботою або захистом. Господарі (купці, бізнесмени) - виробництвом і розповсюдженням благ, грошима і т.д. Трудівники (фахівці, робітники) - своєю працею або продуктами своєї праці.

Наприклад господар з Чорнобожою свідомістю - це людина, яка прагне заробити якомога більше грошей, і скласти їх на своєму рахунку в банку, щоб милуватися і пишатися заробленою сумою. Господар з божественою свідомістю - це людина, яка на зароблені гроші будує школи, лікарні, центри розвитку, дитячі садки, храми, відкриває заводи і фабрики.  Перший - витрачає все зароблене на себе, а другий - на благо всього суспільства. Перший затемнює свою свідомість і йде до страждання, другий очищається і йде до вічного щастя.

Ми маємо свободу вибору розвивати будь-який з цих двох видів свідомостей, а Божественний світ має свободу вибору - як нас за це нагороджувати.

Що створимо - те й отримаємо. Пам'ятайте! Ви робите цей вибір щодня, щогодини. Рано чи пізно Душа піде з цього світу, і ми не заберемо з собою нічого матеріального. Ми візьмемо з собою тільки напрацювання Душі і саме вони визначать, де ми опинимося: у Світлі чи у Темряві. Для повчання хочеться закінчити карбом відання Прави:

«Правду любіть, бо вона вам від Прави. Мудрістю Богів Рідних освячуйтеся, Душі і Тіла очищаючи. Бо прийде Карна з недолею чорною, Гнів Богів звістуючи, щоб згадали ви про Шлях Праведний. »

Володимир Куровський

182 Останнє редагування Вівторок, 13 серпня 2019