Новини Родового Вогнища

09-01-2020
Опубліковано в Новини

КОЛОСЛОВО ВІД РІЗДВА ДО КУПАЛА 7528 (2020)р.

Духовне Радення «Колослово»

Колослово - це коротка молитва, яка повторюється по колу 64 рази.

Молитовне діяння за допомогою проголошення трьох кіл молитов (колослів) є великою святістю Сварожого Радення, бо під час його читання воно підтримує Божу Благодать Світла Рода Всевишнього над родом Православним, постійно очищаючи й освячуючи кожного рідновіра, поєднуючи його зі Всебогом, і стверджує в нас світлі якості та силу Рідних Богів.

Завдяки Колослову людина вирощує в собі шістнадцять зерен Правди - головні духовні якості, які є обов'язковими для того, щоб душа дійсно розвивалася і зростала. Радення колословом нам заповідали Сварог і Лада, тому воно наймиліше і найприємніше нашим найприємніше Небесним Батькам.

Це одне з найбільш важливих щоденних Радень православного рідновіра на його шляху до подальших посвят. Це найбільша святість, яка веде нас прямо в Божественні світи Прави.
Колослово повторюють протягом дня - перше коло - Роду Всевишньому і Рідним Богам, друге коло - за Родове Вогнище і третє - за Сімейне вогнище (за себе, рід і на потребу).
Ці три кола можна повторювати відразу, а можна впродовж дня - це не має істотного значення.

Головне - перебувати в постійному потоці Світла Рода Всевишнього і сумлінно виконувати свій обов'язок.

Колослово першого і другого кола змінюється у дні сонцевороту, тоді Духовні Вчителі та Наставники оголошують, за що необхідно молитися в новий період і який образ при цьому проявляти.
Третє коло може змінюватися самостійно або відповідно до настанов духовного провідника.

Православний рідновір завжди молиться вранці і ввечері, до і після їжі, відвідує тижневі Православлення і Колодарні обряди.

Завдяки чому духовно зростає, виповнюючись щастям і радістю. Добровільно і без примусу, в праведному діянні стверджуючи Колослово і слідуючи повчанням Покону, отримує право стати вогнищанином і далі духовно зростати, зміцнюючи рід Православний.
Ставши вогнищанином, стає в духовне Радення, святу варту Рода - Родоварту, тоді три кола колослова обов'язкові. Люди, які твердо встають на шлях духовного служіння, можуть говорити Колослово тричі по три кола, вчити за допомогою колослова Карби відання і посилено стверджувати в собі потрібні якості, або ладувати свій рід.

КОЛОСЛОВО ПЕРШОГО КОЛА

Род Всевишній
благослови Рід Славяно-Арійський,
Мудрістю Сварожою
і Силою Перуновою,
Праведністю Велеса
і Святістю Лади,
аби могли ми у Світлі перебувати
І до Блага Найвищого йти.
Призначення своє вірно виконуючи!


КОЛОСЛОВО ДРУГОГО КОЛА

Роде Всебоже!
Укріпи Вогнище Родове!
Духовних братів і сестер моїх,
Мудрістю і Силою,
Любов'ю та Злагодою,
Чистотою та Праведністю!
Хай буде на то Воля Твоя!


КОЛОСЛОВО ТРЕТЬОГО КОЛА

Роде Прародитель,
Благослови душу мою,
Ясною укріплятися,
Благом духовним і тілесним наповнятися,
Призначення виконуючи,
Праву у Яві з Богами воєдино творити!

102 Останнє редагування Понеділок, 13 січня 2020