Новини Родового Вогнища

28-06-2020
Опубліковано в Новини

КОЛОСЛОВО ВІД КУПАЛА ДО РІЗДВА 7528 (2020)р.

Духовне Радення «Колослово»

Колослово - це коротка молитва, яка повторюється по колу 64 рази.

Молитовне діяння за допомогою проголошення трьох кіл молитов (колослів) є великою святістю Сварожого Радення, бо під час його читання воно підтримує Божу Благодать Світла Рода Всевишнього над родом Православним, постійно очищаючи й освячуючи кожного рідновіра, поєднуючи його зі Всебогом, і стверджує в нас світлі якості та силу Рідних Богів.

Завдяки Колослову людина вирощує в собі шістнадцять зерен Правди - головні духовні якості, які є обов'язковими для того, щоб душа дійсно розвивалася і зростала. Радення колословом нам заповідали Сварог і Лада, тому воно наймиліше і найприємніше нашим найприємніше Небесним Батькам.

Це одне з найбільш важливих щоденних Радень православного рідновіра на його шляху до подальших посвят. Це найбільша святість, яка веде нас прямо в Божественні світи Прави.
Колослово повторюють протягом дня - перше коло - Роду Всевишньому і Рідним Богам, друге коло - за Родове Вогнище і третє - за Сімейне вогнище (за себе, рід і на потребу).
Ці три кола можна повторювати відразу, а можна впродовж дня - це не має істотного значення.

Головне - перебувати в постійному потоці Світла Рода Всевишнього і сумлінно виконувати свій обов'язок.

Колослово першого і другого кола змінюється у дні сонцевороту, тоді Духовні Вчителі та Наставники оголошують, за що необхідно молитися в новий період і який образ при цьому проявляти.
Третє коло може змінюватися самостійно або відповідно до настанов духовного провідника.

Православний рідновір завжди молиться вранці і ввечері, до і після їжі, відвідує тижневі Православлення і Колодарні обряди.

Завдяки чому духовно зростає, виповнюючись щастям і радістю. Добровільно і без примусу, в праведному діянні стверджуючи Колослово і слідуючи повчанням Покону, отримує право стати вогнищанином і далі духовно зростати, зміцнюючи рід Православний.
Ставши вогнищанином, стає в духовне Радення, святу варту Рода - Родоварту, тоді три кола колослова обов'язкові. Люди, які твердо встають на шлях духовного служіння, можуть говорити Колослово тричі по три кола, вчити за допомогою колослова Карби відання і посилено стверджувати в собі потрібні якості, або ладувати свій рід.

Брати і Сестри роду Слов'янського, православні рідновіри!

Думаючи про вічність Всебога і укріплення своєї душі, рдіемо колосовом, бо більше всіх благословенні і славні Радарі перед ликом Рода Всевишнього, Рідних Богів та Предків!

Хто живе з колословом-молитвою, той живе зі Всебогом у серці! Це означає, що будь-які негаразди і труднощі минуть його, бо хто міцний Вірою і Відою, словом і ділом - з тим благодать Богів і Предків!

 

Невпинно рдіти у Яви - означає творити своє життя в Праві, і Прав ця, серед Яви буде проявлена для праведних!

Колослово - це Божий Меч Духа, який перемагає невігластво і темряву, дає силу і натхнення. Так творимо ж загальне благо з Родом Всебогом та Богами воєдино!

Проявляючи честь і відповідальність перед Всевишнім, Богами і Предками, рдієм священним колословом, зміцнюючи світ Любові і Справедливості Вогнища Родового!

Всебог благословляє нас!

КОЛОСЛОВО ПЕРШОГО КОЛА

В єдності з Родом Всевишнім прибуваю,
Сили Богів Рідних і Предків Світлих
на землю закликаю. Перейдіть, Прав в Яві
сотворіть, і Рід Слов'яно-Арійський укріпіть!

КОЛОСЛОВО ДРУГОГО КОЛА

Роде Всебоже, благослови Вогнище Родове
Світло Прави людям нести, Поконом благословляючи
Щастя і Благо в усіх містах і вісях творити.
Хай Храми Рідної Віри будуються
Щоб Слава Твоя, у народі укріплялась
І Зерна Правди проростали!

КОЛОСЛОВО ТРЕТЬОГО КОЛА

З Родом Всебогом в єдине ціле поєднаюсь, Силами Божими благословляюсь.
Вірою і Відою Покона наповнююсь
І життя своє в щасті творю!
(Уявляємо образ бажаного).

 

14 Останнє редагування Понеділок, 29 червня 2020