Новини Родового Вогнища

07-04-2020
Опубліковано в Новини

ВЕЛЕС ВЕЛЕЯР - РУЙНІВНИК ЗЛА

 Відомо, що під час молитви та духовної практики перед певним Образом (Ликом), іконою, мурті - можна встановити духовний зв'язок і єдність із цією Божественною Особистістю й отримати від неї допомогу та підтримку.

 Тому в сьогоднішній - непростий час усім послідовникам Слов'янської Відичної Традиції (Рідної Віри, Старої Віри) - рекомендовано посилити своє молитовне Радення та взаємодію з Родом Всевишнім, Рідними Богами і Святими Предками.

 При цьому особливу увагу приділити прояву Рода Всевишнього в образі Велеса.

 Велес - це Бог мудрості, врожаю і достатку.  Він є руйнівником злих сил, злих намірів і неправедності, захищає від смерті та хвороб.

 Велес - втілення сили життя, природи, родючості, магії та духовної сили в усій її багатогранності.

 У Відичній Традиції, вважається, що він має 108 своїх Ликів - проявів (форм, іпостасей), серед яких 2 основних Лики:

  1. Велес - зимовий Велес, зображується сивобородий старцем.
  2. Велес-Велеяр - літній Велес, зображується юним або зрілим чоловіком.

 Зимовий образ більш відомий і шанований, у той час, як про літній знають набагато менше.  Тому є необхідність ширше розкрити його значення, сили і можливості.

 Велес-Велеяр у Слов'яно-Арійській Відичній Традиції (Радення Свароже) вшановується як Духовний Учитель Покону, Ярги, Ярги любові (тантри), духовної практики, священних станів (медитації, трансу), магії та цілительства.

 ВЕЛЕЯР - Великий Яр (ярий, яг, йогін), тобто Рахман, Аскет і духовний Радар, захисник живих істот, переможець злих сил, хвороб, негараздів і невігластва.  Велес-Велеяр приходить як початок і завершення будь-якого процесу.

 Будучи прямим проявом Рода Всевишнього, він бере участь у створенні Всесвіту і руйнує творіння в кінці часів.

 В образі Велеяра - він повністю відречений від світу, і в той же час здатний обдарувати людей усіма благами.  Як Великий Яр - він той, хто приймає плоди аскези і дарує бажане.

 Велес-Велеяр зображується з голим торсом, на знак нехтування матеріальним.  Він виходить за рамки земного життя, свого фізичного стану, не відчуваючи страждань.  Він не закриває себе від дощів, негоди і навколишнього світу.  Це символ єдності з природою і сама природність.

 Світоч (німб) над його головою - говорить про Святість, Світло та прагнення до Світла.  А Місяць у ньому -є проявом контролю над своєю природою (розумом, емоціями, тілом), сила вгамовувати і управляти таємним і незвіданим.

 Золота гривня з Алатирем - символ вищого благородства і відданості Роду Всебогу.

91907336 114533806870416 7619471505809735680 n

 Чотири руки показують, що він так само володіє Верхнім і Нижнім світом і може перебувати в них, одночасно виконуючи багато духовних справ (функцій).  Кожна рука зайнята своєю справою і відкриває зв'язок із певними уміннями.

 Верхня права рука Бога - дає благословення і мудрість, вона ж знищує зло і неуцтво.  Посох - це можливість подорожувати між світами, володіння Віссю Світу.  Духовне учительство і наставництво, мудрість і шлях Ясни (просвітлення).  Це устремління енергії творення вгору, знання, дія і праведне бажання.

 Змія на палиці - це володіння часом (минулим і майбутнім) цілительство, перетворення негативу на позитив.  Символ розкриття внутрішньої сили душі, підйом її сили у верхні оболонки і розкриття Божественного.

 Права нижня рука і Духовне Світло, яке вона несе - це символ Божественного прощення, очищення, зцілення і благословення Божественним життєдайним світлом для всіх стражденних душ.

 Ліва верхня рука - символ вічного духовного служіння Роду Всевишньому, через допомогу живим істотам.

 Куд (бубон) - це єдність духовного і матеріального, вміння спілкуватися з душами і духами, священні стани і зв'язок із Богами, мистецтво передбачення, пророцтва і духовний захист.

 Ліва нижня рука - символізує осягнення Вищої Істини через Яргу, святість і чистоту через слідування Духовному Шляху.  Вервечка (чотки) - символ вічного Радення (Садхани) і непохитності Велеяра у виконанні закону і порядку Всесвіту.

 Род-рода (шиш, початок) - символ Витоку Всесвіття, єдності проявленого і непроявленого, Дива і Рода-Рожанича, пряме втілення сили Творення, Народження і Родючості.

 Бик - символ родючості, наполегливої ​​праці, вірності духовному шляху.

 Ведмідь - вроджена сила перемоги, духовна міць і нестримність (его), яка взята під контроль.

 Святий Покон з вервечки символізує Велеса - Зберігача Покону, витоку будь-якого відичного знання, духовний шлях і розуміння вищої Істини, через виконання свого Призначення (дхарми).

 Рожок - Велеяр пробуджує душі своїм прикладом, і кличе до духовного Радення.

 Гуслі - символ володіння світом, відання і розуміння суті речей, вміння грати на струнах світобудови, дар тим, хто іде шляхом саморозвитку.

 Кошик з плодами - символ множинності дарів (плодів) від духовної практики.

 Живосло-Велеяру:

 ОМ ВЕЛЕС ВЕЛЕДАР, ОМ ВЕЛЕС ВЕЛЕЯР (читається 3, 9, 18 або 108 разів)

 Значення: Всевишній, проявляється Отцем і Матір'ю, проявляється мудрістю Велеса і багатьма дарами, сотвори мудрість великого Велесового служіння в моїй душі.

 Молитва Велесу- Велеяру

 Отче Велесе, ти Сила Сильних і Мудрість Мудрих,

 Прийди до мене Духом Своїм Праведним,

 Зміцни душу і тіло моє, захисти від зла та хвороби всякої

 Благослови Раденням чистим, радением затятим,

 Щоб міг (ла) я шляхом Прави йти, Мудрість твою в серці своєму нести,

 Яргою душу свою очищаючи, силою Ясни наповнюючи

 На благо духовне і тілесне зміцнюючи!

 Нехай Покон Святий вогнем правди горить у душі моїй,

 Радення Свароже множачи, до Світла Найвищого веде!

 Слава Велесу - Велеяру!

 (Читається 3, 9, 18 раз)

 У молитовному Раденні, на період хвороб і негараздів (або перед Жива-Яргою) рекомендовано читати живослово і молитву Велесу-Велеяру вранці і ввечері - по 3 рази (можна більше).

 Верховний Волхв РВ РПВ Огнь-Сварг-Володимир (Куровський)

56 Останнє редагування Вівторок, 07 квітня 2020