Новини Родового Вогнища

14-01-2020
Опубліковано в Новини

НАСТАВНИК І УЧИТЕЛЬ - ДЛЯ ЧОГО ВОНИ ПОТРІБНІ?

Ви здорові, успішні, щасливі і задоволені своїм життям?  А можливо мрієте все це знайти?  А на додачу улюблену роботу, прекрасні стосунки, сили жити і досягати успіху?

Або ви думаєте лише про те, щоб «вижити» і давно змирилися з замкнутим колом проблем і страждань, і «махнули на життя» рукою?  Часто це відбувається через нерозуміння себе, своїх можливостей, здібностей і устрою світу в цілому.

Зазвичай, без сторонньої допомоги розкрити свої таланти і досягти максимуму дуже важко.  Всім людям, навіть найуспішнішим, деколи треба з кимось радитися або промовляти вголос у присутності більш компетентної людини, свої труднощі і проблеми або думки, сподівання і плани.

Такою людиною може бути помічник, діловий партнер, інвестор, дружина, чоловік, хтось із батьків, коуч, наставник або духовний учитель.

Учитель, порадник, викладач, психолог, наставник - імен може бути багато, але мета одна: допомогти людині відчути себе щасливою і досягти максимальної самореалізації.

Наприклад, у спорті всі спортсмени добре знають, що їх успіх багато в чому залежить від тренера.  Тренер постійно вимагає результату - щоразу трохи вище, швидше і т.д.  День за днем ​​тренер стимулює і підтримує, веде людину до успіху.

Саме він не дозволяє піддатися ліні, розслабитися і закинути заняття.  Без тренера в серйозному спорті робити просто нічого.

Так само і в бізнесі.  Наставник - це захист від прикрих помилок і глухих кутів.  Це маяк, що висвітлює шлях до мети, і форсаж, який допомагає її досягти.

Наставник допомагає зберегти віру в себе і рухатися вперед, найоптимальнішим шляхом.  Ті, у кого є наставники і вчителі, завжди домагаються поставлених цілей набагато швидше і легше.

ХТО ТАКІ НАСТАВНИКИ?

Наставник в широкому сенсі - це людина, яка володіє системою навичок і умінь для досягнення успіху в обраній сфері життя.  Зазвичай, це майстер своєї справи, який на своєму власному досвіді опанував найбільш ефективними знаннями і вміннями, і тепер він передає їх іншим.

Мета Наставника для учнів - подолати їх обмеженість, малоефективність, розширити їх кругозір, допомогти повірити і зрозуміти себе, поліпшити свій стан і своє життя.

Для того, щоб зійти з заїжджених рейок невдач і піднятися вище своєї звичної стелі, завжди потрібен досвідчений погляд з боку.

Часто его, гординя і зарозумілість не дозволяють людині звернутися або визнати чийсь авторитет, як наслідок, вони буксують на одному місці і гальмують свій розвиток.  Втрачені можливості або нереалізовані шанси в житті - саме те, про що найбільше шкодують люди у зрілому віці.

Хороша новина в тому, що завжди можна навчитися вирішувати будь-які завдання, які перед вами стоять.  Будь то вміння відчувати життя тут-і-тепер, бути здоровим, щасливим, успішним, мати хороші відносини, досягати висот самореалізації - всього цього можна реально навчитися.

Навіть невеликі позитивні зміни в способі мислення, сприйнятті себе і поведінці, які увійшли в звичку, можуть привести людину до успіху.

Усвідомте, абсолютно всі великі люди мали вчителів і наставників - Архімед, Аристотель, Будда, Олександр Македонський, Білл Гейтс та інші.  Всі вони увібрали досвід своїх учителів і наставників, пропустили через призму власної філософії, досвіду і досягли самореалізації.

Вчителі і наставники були у звичайних ковалів та імператорів, спортсменів і наукових діячів.  Сьогодні без згадки імен цих наставників не обходиться жодна церемонія вручення грамоти, премії чи нагороди, за Переможцем завжди хтось «стоїть», і часто не один, а ціла команда майстрів.

ЧИМ ВАМ МОЖЕ ДОПОМОГТИ НАСТАВНИК:

 • знайти власну мотивацію і розвинути дисципліну;
 • змінити старі звички поведінки і мислення, а паралельно придбати нові навички та вміння для більш ефективної діяльності;
 • дістати мрію з марева видінь і матеріалізувати її в ясні, зрозумілі та досяжні цілі;
 • зрозуміти, на що ви здатні, тому що він вірить у вас більше, ніж ви самі;
 • Отримати зворотний зв'язок без емоцій або суб'єктивних оцінок;
 • поглянути на себе з боку і знайти нові підходи та сили;
 • усвідомити свої переконання і цінності, щоб зрозуміти, чого дійсно «хочеться» і що для цього потрібно робити;
 • зробити перший крок, тому що тільки дія піднімає самооцінку і призводить до видимих ​​результатів;
 • навчитися брати відповідальність за свої дії;
 • За будь-яких обставин, не здаватися, не брати позицію жертви, а знаходити внутрішні ресурси, щоб вирішити ситуацію і досягти успіху;
 • навчить системі навичок і умінь для швидкого й ефективного досягнення мети;
 • допоможе розробити покроковий план досягнення успіху;
 • буде підтримувати психологічно, енергетично, медитувати, сприяючи вашому успіху.

Все це допомагає людині вийти з горезвісної зони комфорту - способу мислення і дії, який не приносить результату.

 Наставник допомагає людині стати кращою версією самого себе.

 У ЧОМУ СУТЬ НАСТАВНИЦТВА?

 Наставництво - це форма навчання та індивідуальної підтримки для передачі людині знань і надійного закріплення навичок.

 Наставництво в традиційному розумінні - це процес зростання, де сам Наставник виступає в якості особистого прикладу, при цьому не передбачає жорстких обмежень або директив.

 Мета наставництва - допомогти людині реалізувати свій вроджений потенціал і досягти поставлених цілей.  При цьому Наставник не повинен командувати, вказувати, змушувати або маніпулювати.

 Так чи інакше, Життя - це завжди серія виборів.  Наставник допомагає робити вибір усвідомлено і регулярно, надихаючи продовжувати підніматися до вершини, а не котитися вниз.

Хороший наставник не дає готових відповідей, не вирішує завдання замість людини, а лише дає інструменти, підводить до рішення, організовує навчальне середовище і стимулює мислення учня.

Головне завдання - розвиток самого учня, а не просто вирішення його поточних питань.  Саме в особистісному розвитку - найвища цінність наставництва.

Наставництво таїть у собі масу можливостей для особистісного зростання як учня, так і самого наставника.  Наставник допомагає знаходити людині найкращі рішення, мотивує на максимально ефективні дії та контролює результати.

Учень допомагає Наставникові стати ще більш професійним і зміцнити якості і вміння, які зробили його Майстром.  Наставництво набагато більше і глибше, ніж менторство, яке передбачає підтримку тільки в професійній сфері.

Наставництво як підхід - основа всіх довгоіснуючих імперій, королівств, корпорацій і великих бізнесів. У всьому цьому, мало гарної  освіти - завжди потрібна особиста передача досвіду (приватне учнівство).

 Тому ще в Середньовіччі  вважалося, що майбутній майстер, має обрати собі Наставника і обов'язково сам побувати підмайстром.

 ЗОВНІШНЯ І ВНУТРІШНЯ ГРАНІ ЗНАННЯ

 Будь-яка діяльність складається з двох складових - Зовнішньої і Внутрішньої. 

Зовнішня - всім відома і досить доступна.  Це професійні знання в потрібній вам сфері - алгоритми, схеми, підходи і методики.

 У наш інформаційний вік наявності інтернету, гугл, електронні бібліотеки, форуми майстрів, трохи часу, бажання - і будь-яка людина може розібратися в більшості питань.  Це і є знання, інформація, для їх отримання не обов'язково закінчувати ВНЗ або ходити на спеціальні тренінги та навчання.

Внутрішня грань - це особливий стан, відчуття сенсу від дії.  Це особиста майстерність, досвід, почування, глибина розуміння, внутрішня сила досягти і реально зробити.

 Це мотивація, стан цілісності, розуміння себе, ефективність, успішність, стан потоку, психологія, енергетика і багато, багато тонкого і прихованого, що у Слов'янській Відичній Традиції називається - Відання.

 Внутрішнє знання завжди приховане, недоступне, таємниче.  Це те, що ще потрібно заслужити, при цьому дуже і дуже постаратися, щоб допустили або вказали на це Внутрішнє.

 Внутрішнє - не доступне звичайній людині, до нього може провести лише людина, яка отримала і володіє цією силою.  Це як шлях на неприступну гірську вершину, на яку може «провести» лише той, хто її досяг.

НАСТВВНИКИ Й УЧИТЕЛІ У СЛОВ'ЯНСЬКІЙ ВІДИЧНІЙ ТРАДИЦІЇ

 Слов'янська Ведична Традиція «Радення Сварожого» має у своїй основі знання про закони світобудови (закони Прави), які проявляються в будь-якій сфері життя - здоров'я, відносини, бізнес, кар'єра, економіка, політика, духовне зростання і т.д.

 Спираючись на ці закони, вона дає людині системне мислення і набір психологічних, енергетичних, магічних практик (Жива, Родосвіт, Кудесництво, Родолад, Жива-Ярга та ін.), які протягом тисячоліть довели свою ефективність.

 Більше того, з їх допомогою можна створювати свої неповторні підходи і способи досягнення життєвих цілей.

 З точки зору Традиції - все, що робить людина в цьому світі, є її особистим Духовним Шляхом.  Таким чином Душа, через безліч втілень, життєвих ситуацій і подій, осягає себе і світ, а ті завдання, з якими вона стикається - це уроки Життя, які до неї вирішували тисячі й тисячі людей.

 Саме їхній досвід ліг в основу Відичної Традиції.  Майстри Слов'янської Традиції - володіють цим знанням досконало.

 Кудесники, Жерці, Відуни, Волхви - чим вище рівень посвяти, тим вище рівень Відання, Знання і Досвіду в розумінні зовнішньої і внутрішньої сторони життя.  Це люди, які досягши успіху в матеріальному житті, почали розуміти життя ширше, вони відчувають покликання і прагнення ділитися - нести Віду людям.

У Традиції Радення Сварожого (Родосвіту, Жива-Ярги), Наставник - це ведичний психолог, духовний цілитель, духовний майстер (провідник), психоаналітик, психотерапевт, коуч, бізнес-тренер - все в одному флаконі.  Одним словом - Майстер Життя.

Серед Наставників є майстри майстрів - Волхви, саме вони є духовними Вчителями.  Волхвом стають лише досягнувши хоча б перших врат Просвітлення і розкриття певних надможливостей.

Наставників може бути багато, адже кожен з них спеціалізується в якійся сфері життя.  А Духовний Учитель завжди один.  Хороший Учитель - це ерудит, який майстерно розбирається абсолютно в усьому, що йому цікаво.

ВИДИ УЧНІВСТВА

 Учнівство є загальне і приватне.  Загальне - це викладання, семінари, лекторії, настанови, коли, в загальному і цілому, проводиться передача досвіду Знання і Відання.

 Це підтримка загального поля сприйняття й успіху, для учнів.  Це періодична взаємодія без прицільного вирішення конкретних завдань окремого учня.

 Приватне учнівство - це постійне, систематичне особисте спілкування і передача досвіду.  Допомога і підтримка у вирішенні будь-яких життєвих завдань і ситуацій.

 Так навчають своїх дітей, рідних, наступників, протеже, особистих помічників, або навіть просто клієнта, який готовий бути вдячним (фінансово, працею, послугами) за професійне наставництво і рішення життєвих питань.

 Наставництво (Учительство) - це заняття, яке займає багато років і навіть десятиліть.  Тому, як Учитель, так і Учень повинні підійти до вибору одне одного дуже ретельно, щоб не шкодувати про втрачений час і втрачені можливості від неправильного вибору.

 Завдяки Божественному благословенню, своїм зусиллям, підтримці мого Вчителя і Наставників, сьогодні я став Верховним Волхвом Родового Вогнища і є Головою та Засновником багатьох організацій і навчальних закладів, в яких виступаю учителем і наставником для дуже сильних і успішних лідерів, багатьох значущих і навіть величних проектів.

Ми слов'янські Відаючі, дотримуючись Рідний Традиції прагнемо нести людям - Добро, Любов, Милосердя і вчити Щастю, щоб Радості і Світла в світі було більше.

Верховний Волхв РО РПВ  Огнь-Сварг-Володимир (Куровський)

80 Останнє редагування Вівторок, 14 січня 2020