Новини Родового Вогнища

28-12-2020
Опубліковано в Новини

КОЛОСЛОВО ВІД РІЗДВА ДО КУПАЛА 7529 (2021)р.

Духовне Радення «Колослово»

Колослово - це коротка молитва, яка повторюється по колу 64 рази.

Молитовне діяння за допомогою проголошення трьох кіл молитов (колослів) є великою святістю Сварожого Радення, бо під час його читання воно підтримує Божу Благодать Світла Рода Всевишнього над родом Православним, постійно очищаючи й освячуючи кожного рідновіра, поєднуючи його зі Всебогом, і стверджує в нас світлі якості та силу Рідних Богів.

Завдяки Колослову людина вирощує в собі шістнадцять зерен Правди - головні духовні якості, які є обов'язковими для того, щоб душа дійсно розвивалася і зростала. Радення колословом нам заповідали Сварог і Лада, тому воно наймиліше і найприємніше нашим найприємніше Небесним Батькам.

Це одне з найбільш важливих щоденних Радень православного рідновіра на його шляху до подальших посвят. Це найбільша святість, яка веде нас прямо в Божественні світи Прави.
Колослово повторюють протягом дня - перше коло - Роду Всевишньому і Рідним Богам, друге коло - за Родове Вогнище і третє - за Сімейне вогнище (за себе, рід і на потребу).
Ці три кола можна повторювати відразу, а можна впродовж дня - це не має істотного значення.

Головне - перебувати в постійному потоці Світла Рода Всевишнього і сумлінно виконувати свій обов'язок.

Колослово першого і другого кола змінюється у дні сонцевороту, тоді Духовні Вчителі та Наставники оголошують, за що необхідно молитися в новий період і який образ при цьому проявляти.
Третє коло може змінюватися самостійно або відповідно до настанов духовного провідника.

Православний рідновір завжди молиться вранці і ввечері, до і після їжі, відвідує тижневі Православлення і Колодарні обряди.

Завдяки чому духовно зростає, виповнюючись щастям і радістю. Добровільно і без примусу, в праведному діянні стверджуючи Колослово і слідуючи повчанням Покону, отримує право стати вогнищанином і далі духовно зростати, зміцнюючи рід Православний.
Ставши вогнищанином, стає в духовне Радення, святу варту Рода - Родоварту, тоді три кола колослова обов'язкові. Люди, які твердо встають на шлях духовного служіння, можуть говорити Колослово тричі по три кола, вчити за допомогою колослова Карби відання і посилено стверджувати в собі потрібні якості, або ладувати свій рід.

КОЛОСЛОВО ПЕРШОГО КОЛА

Силу і Волю Рода Всебога на Землю закликаю,

Браму Вирію відкриваю! Прийдіть Боги Рідні,

Світ і Правду, Любов і Добро – через серця наші, в Яві сотворіть!


КОЛОСЛОВО ДРУГОГО КОЛА

Роде Всевишній, укріпи єдність Рода Слав’янського силами Богів Рідних, аби мир і злагода воцарились Святістю Небес на землях наших!


КОЛОСЛОВО ТРЕТЬОГО КОЛА

Серце своє відкриваю, Рода Всебога, Богів и Предків закликаю, відкрийте мені ясне бачення шляху мого, щоб міг (ла) праведно жити, з Богами єднаючись Рід Земний творити і так до Світу Прави йти.

 

Радення Колословом, одно з найсвятіших служінь, яке може творити слав’янин, адже від наших думок, прагнень і молитов проявляється Ява.

Благословення Радарям від Рода Всевишнього, Богів і Предків!

153