Новини Родового Вогнища

10-09-2020
Опубліковано в Новини

ПОБУДУЄМО СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ХРАМ - РАЗОМ!

 Дорогі наші читачі, друзі, брати і сестри, однодумці, слов'яни!

 Коло Волхвів Родового Вогнища РПВ звертається до всіх, кому наші книги, навчальні програми, обряди, настанови, лекції та семінари відкрили світ Слов'янської Відичної Традиції - допомогли усвідомити себе, змінити життя на краще, наповнити її високим духовним змістом, здоров'ям, щастям, достатком і  радістю.

 Нам часто кажуть про те, що багато хто хотів би приїхати і побувати в якомусь світлому місці, де люди живуть в традиції, навчають слов'янської духовності, відичній культурі, психо-енергетичним і тілесним практикам, де можна пожити, повчитися і взяти участь у слов'янських обрядах.

 Тому ми, Слов'янські Відаючі - волхви, відуни, жреці, кудесники - будуємо Храм - Обитель (ашрам), Міжнародний Центр Родового Вогнища і всієї Слов'янської Відичної Традиції.

 Це місце, яке буде одночасно Храмом, навчально-оздоровчим центром, Академією, місцем проведення фестивалів і медитаційним центром.

 Храм-Обитель (ашрам) це - основа духовного навчання і самопізнання.  Створення такого об'єднуючого центру, буде мати велике спільнослов'янське значення і сприяти духовній єдності та благу всіх відичних слов'ян і всіх праведних людей.

 Після довгих пошуків, медитацій і молитов - Святе Місце під Храм було знайдено, воно знаходиться на березі річки Мушка, біля Кам'янця-Подільського (Хмельницька область, Україна) та є божественним, унікальним і єдиним у своєму роді.

 Місце дуже благісне з потужною енергетикою і надзвичайно красиве.  Оточене розливом річки і чудовим видом каньйону.

 Місце певним чином відокремлене і дозволяє заглибитися всередину самого себе, просто прибування на ньому вже зцілює і гармонізує Душу і Тіло (точне розташування тимчасово не вказуємо).

 ЗБІР ПОЖЕРТВ НА БУДІВНИЦТВО.

 У вас є можливість підняти свою душу і допомогти нам у благородній справі будівництва Храму-Обителі.  Тому сьогодні, ми звертаємося до вас із проханням про благодійну допомогу.

 Будемо вдячні будь-якій сумі, а в подальшому чекаємо - фізичної допомоги працею.  У нас спільний шлях, той хто будує Храм на землі будує його для себе на Небесах!

Перший етап вже пройдено !!! Куплений 1 гектар землі з право будівництва, рухаємося далі до нашої спільної мрії - матеріального втілення.

 Споруда буде вестися за канонами Слов'янської Відичної Традиції, на цеглинах будуть вказуватися Божественні Імена Рода Всевишнього, Богів і Предків, а також імена (ПІБ) всіх без винятку благодійників (для вічного промолювання).

 Після завершення будівництва Храму, на одній зі стін буде встановлена ​​мармурова плита із зазначенням імені та прізвища, тих благодійників, які вклали найвагоміший внесок.

 Пожертви направляти:

Пожертвовать

 Можливі й інші способи безготівкової оплати.

Телефон для інформації та взаємодії: +38 (068) 9999 595. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Дякуємо всім, хто вже допомагає і тим, хто хоче допомогти.

 Щоб на Землі було щастя - потрібно будувати Храми Світла і Добра!

 Род Всевишній, Рідні Боги і Предки благословляють нас!

 На фото - один з ескізів.

128 Останнє редагування Вівторок, 24 листопада 2020