Молитви

05-03-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

МОЛИТВИ ДО РІДНИХ БОГІВ

Молитви Роду Всевишньому

 Роде Всевишній, ти що єднаєш корінь і крону, Ведеш нас Явою по стежці Прави, Наснажуєш мудрістю прадідів наших, Що сяють зірками у Вирії. Прийди і будь з нами, Святим Духом Світла Твого, явись  як Батько Сварог і Лада Матінка, прийди в Ликах Богів Рідних, бо ми чуємо у собі поклик Предків Світлих і зібралися тут в ім’я Твоє.

Слава Роду Всевишньому! 

Роде Всевишній, ти тримаєш у собі все суще і несуще, все видиме і невидиме, ти Правда і Добро, Любов і Справедливість. Велика милість твоя, ти праведників винагороджуєш, ти кривдників милуєш, заблукалих рятуєш, життям нашим опікуючись через Богів Рідних! Це ти призначив нам закони Прави через життя явне пізнати, випробування долаючи, душу шляхетною працею освячувати! Рідних любити, по Правді жити, шлях свій честю засівати, щоб Слава проростала!

Молитва Отцю Сварогу

Свароже, Батьку наш, Світловогнем ясним очисти тіла і душі людей Православних, які потребують того. Хай згорять у вогні святому хвороби всі і зіллються до вогню земного, а до нас прийде сила чиста і праведна. Просимо Отця Небесного, наповнити Сонцем цілющим і силою Трисвітлою душі рідновірів православних. Хай розум їх буде світлим і чистим, як сонячне проміння Твоє. А тіла сильними і здоровими, як Земля-Матінка. Хай діти ростуть на радість батькам своїм, наслідуючи подвиги богатирів Роду Православного! Слава Рідним Богам! 

 

Молитва Ладі Богородиці

 Матінко Ладо, славимо Твою любов Всеосяжну! Твориш Ти лад у Всесвіті, у Родинах Небесних та Земних, приходиш до нас Богинями Рідними - Живою-Живицею, Макошою-Матінкою і Славою Світлою, через них пізнаємо ми суть Твою Святую і Правду Предвічну, Любов’ю і Злагодою Ти наповнюєш душі наші, славимо тебе Великая Мати, як і Предки славили, прийми вдячність нашу за народження світу і утвердження світу Явного у красі твої! Слава Ладі і усім Богиням Рідним! 

 

 Молитва Велесу

 Вночі Велес іде по Сварзі, по молоці небесному, іде до свого чертогу. А на Зорі вертається до воріт. Там ми ждемо Його, щоб зачати співи і славити Велеса від віку й до віку. І славимо його храмину, яка блестить многими вогнями, і стається уся жертовницею чистою. Це Велес навчив Праотців наших орати землю, засівати цілини і жати снопи колосисті на струджених полях, і ставити Снопа при вогнищі у хаті, і почитати Його, як Отця Божого, Слава Велесу! 

 

 Молитва Стрибогу

 Всюдисущий Отче наш Стрибоже! Став я до сповнення задуму свого, справи світлої, що рід мій в силі приумножить. Силою своєю нестримною наділи мене, аби шлях до перемоги очистити міг, аби простори землі рідної підкорились мені, аби розметав перешкоди лихі та ворожі. Хай сила моя вражає як стріли Твої і знатиму я лише перемоги. Слава Тобі, Боже Півночі, Півдня, Сходу та Заходу, слава синам Твоїм – вітрам Стрибожичам! Слава могуті Твоїй, що Всесвіт насичує! Пребудь, Боже, зі мною у небі й на землі, в чужині і на Рідній Землі, бо і я єсьм з Тобою у сповненні заповітів Вишнього! Слава Стрибогу!

 

Молитва Перуну

 Перуне, Батьку наш! Гримить у Сварзі Синій твій Меч і Щит. Ми, вірні діти Твої, чуємо Силу Твою несказану, Силу Праведну, Родом дану, в Колі Живого явлення Ти лад оберігаєш, рід Руський і нас православних повсякчас захищаєш. Захисти душі наші Святими Перуницями, а тіла наші – Вогняними Громовицями, хай вони нас не чіпають, а ворогів відганяють. Горить у душах наших Вогонь Сварожий, Вогонь Віри Праведної, Святий Божий.Тож з тобою ми повсякчас поєднані, у Триглаві Великому об’єднані, прибудь до нас на поклик наш! Слава Перуну! 

 

Молитва Макоші

 Макошо, у Славі Великій приходиш до нас із Ирію, творячи достаток дітям своїм. Твої руки схиляються до нас плодовитими вітами, і усмішку Твою бачимо в теплі осінньому. Багатими врожаями обдаровуєш нас і ми шануємо та вклоняємося Землі святій – Мокоші – годувальниці нашій. З любовю славимо Тебе як діти вірні Твої.

 

Молитва Світовиту

 Світло Біле, Світло Боже, Світовите ПереможецьСлаву Тобі проголошуємо, бо ти єсть Бог Прави і Яви. Пісні тобі співаємо і треби палимо, боо ти є Святість Велика. Ти є Світ видимий і буття Яви, бережи нас в світі Нави, бо світ через Тебе ми бачимо, Правою збагачуємося. Від того Хвалу тобі  Велику співаємо і слави складаємо, біля ватр танцюючи тебе закликаємо. Прийди-прийди, Світлий, прийди-прийди, Ясний, Боже наш Великий Світовите Красний. Ти нам  Сонце, Землю, і Звізди держиш, Праву утверджуючи. І від того світ міцний, ми тобі утім поможемо силою вогнів наших! Слава Світовиту!

 
Молитва Дані

 Дано-Дівице, Святая водице. Течеш Ти молочними ріками, живильними дощами, Землю напуваєш, Сонце вмилостевляєш, із-за хмар холодних проміння випускаєш. Травиця-муравиця росте високая, пшениця-яровиця росте багатая. Славу Тобі усім Родом складаєм, хліб-коровай у святу річку пускаєм. Прийми її, Дано, в неділеньку рано від люду Православного, зі світу Живо-Явленого. Водиця Твоя святая, Дано молодая, водиця твоя щасна, Діво наша красна. Не бурли потопами, градами, темними водами, а лишень дощами багатими та струмками журчатими, від яких врожаї зростають та наші стодоли хлібом наповняють. Хай дитина сяя, має добро всяке, а до добра ще й гарну долю,  Благослови Дано, прояви нам свою волю. Слава Матінці Дані!

 Молитва Дані та Водану

 Дану та Водана закликаю я прийти і прибути, святою сурицею пригоститись, вогнем освятитись! Це ви життя на Землі-Макоші породили, у воді святій Світло Рода Живою забуяло! Хай Дана-Матінка, стане в обороні роду Слав’янського, хай Водан-Батько, очистить душі силою своєю! Даруйте силу слабким, звитягу тим, що зупинилися, Ви бо є наші родичі великі, у Сварзі сущі! Освятіть, Нене й Отче, землю рідну, на усі сторони світу, аби перебував рід мій в єдності з Богами! 

 

Молитва Дажбогу

 Дажбоже наш Світлий! Утримуєш у безодні Землю нашу, творячи життя та красу велику, даючи тепло та поживу дітям своїм. Лине до нас любов Твоя, святістю і мудрістю Віри нашої. Ласку твою чуючи, славу Тобі творимо від землі аж до Ирію. Хай летить вона птицею ясною, сповіщаючи усім Предкам Руським, що шануємо та поклоняємось Сонцю Всевишньому, Отцю кревному - Дажбогу нашому. Слава Дажбогу!

 

Молитва Лелі

 Хай слава лунає Богині Лелі, Вона бо є сердець наших радість великая! Бачимо лик Діви небесної у Сварзі Синій, Лине любов її до Онуків Дажбожих, наповнюючи душі наші життям! Бо відаємо споконвіку, що немає живота без любови, що вона є джерелом щастя одвічного і натхнення у подвигах наших. Кличемо тя Богине Леле, аби засяяли душі Слов’ян даром твоїм, - великим коханням! Хай кожна душа пару свою знайде І зо щастям в усі дні перебуває! Ми ж славитимемо тебе повсякчас, Яко єсть ти Все світла Рожаниця Роду Слав’янському! Слава Лелі!

 

Молитва Ярилу

 Боже Ярило, Сонце наше яре, ти по небу на коневі білому скачеш, весну на землю роду Православного приносиш. Немає просвітлення ні в небі, ні в душі моїй без життєтворного проміння твого. Яви лик свій в Небі Синьому, а дух твій хай в душі моїй забринить. Ти бо, Боже наш, Отець хоробрим та звитяжним, ти є витязь могутній, що з юнака мужа робить. Молю тебе Отче, віджени басурів від родини моєї, освіти дім та благослови родичів! Хай в єдності перебуваю, Яриле, з Предками та Богами, Тобою натхненний по шляхові своєму ступаю, сміло та переможно! Слава Ярилі!

 

 Молитва Сивояру

 Великий і могутній Сивояре, Боже миру білого, податель благ і статків в родах наших. Хай врожай роду мого буде багатим, бо праця наша праведна. Хай животина не хворіє і приплід дає, хай усякі діла чесні прибутки збільшують, бо єсть ми Онуки Дажбожі і в світі по Правді живемо. Тебе славлю Сивояре, від кола й до кола, аби дім родини моєї повний був статками, світлий коханням та любов’ю, радісний дитячими голосами. І у всякий день, у всякій справі з Тобою буду Отче Сивояре, яко єсть Ти Родитель сильним і заможним! Слава Сивояру!

 

 Молитва Огеню

 Я кличу Огня аби поріднитися з ним, з тим хто дарує нам процвітання, з тим кого ми кличемо на Вогнеславі! Хай Огень покриє попелом кривдника і лиходія, ми ж по честі та совісті здобуваємо багатства свої! Боже наш, Ти споглядаєш самого Рода Всевишнього і Ти бачиш мене ось тут. Збережи народи Арійські в достатку, а вороги хай залишать ні з чим, Ти бо єсть могутній Бог Огень! Ти єдино володар землі нашої, Ти наш верховода та князь, могутній та вогнесяйний Боже! Славимо Огня, Його непорушні закони утримують лад між Родом Небесним і земним. Мудреці усміхаються тобі Огню, Слава та сила Руси!

 

 Молитва Рарогу

 Слава Рарогу, який вогонь віри в душах розпалює! Кличемо тебе небесний соколе, аби зійшов ти зі Сварги Синьої та осяяв світлом своїм родичів моїх. Сила твоя велично незбагненна, в тобі світло Прави, Яви та Нави суще, бо ти є всеперемагаючий Дух Віри-Віди Правої! Бачу як в сяянні твоєму родина моя більшає, пристають до нас люди праведні і чесні, багаті та мудрі, сильні та хоробрі! Бачу як тягнеться родичі мої до Вогнища Родового, Богів славилять на Капищах Православних! Виджу коли вельми велике, що руки до Сварги здійняли, Богів Прави славлячи! І як бачу так і є, од нині і назавжди, од віку й до віку! Слава Рарогу!

 

 Молитва Ушас

 Зоре наша ясная, Ушас, Богине Вранішня! Ти ся ждана і жадана світлість душ наших, се тя стрічаємо світанками нашими, туманними та росистими. Прийди, Богине, до дітей своїх, у нас Твоя кров і душа! Сонце-Дажбог іде позад тебе, Дідо наш златоусий. Ти пробуджуєш Макошу, Землю-Матінку. Руки твої білі, мов льолі наших русявих лад, очі твої сині, мов щит Батька Сварога! Се тебе славимо в колядах наших, Тобі славні наші лунають, Русь славить Тебе, Ушас. Будь же з нами, яко джерело Правди нашої, честі нашої і Звитяги одвічної! 

863
Детальніше в цій категорії: « КОЛОСЛОВО МОЛИТВИ ЗА ДІТЕЙ »