Молитви

17-04-2013
Опубліковано в МОЛИТВИ

СІМЕЙНІ МОЛИТВИ

Молитва дівчини (вісти) про заміжжя

Встаю рано вранці, вмиюсь благословившись, звернуся до кумирів Богів та Богинь Слов'янських. Лада-Матінка почуй мене! Немає у Всесвітті жони без мужа, яко немає в Сварзі Лади без Сварога, бо великий Покон життя удіяний так! Присвітла Богородиця наша бачу як очі духу мого прозріли, чую в собі потребу велику, для спокою душі моєї! Хай з'явиться мені лице милого мого, бо усвідомила я шлях свій в Яві! Я готова прийняти його і по шляху життя йти, бачу як щастя в будинок мій приходить, діти усміхаються і Сонечко радісно світить! Благо Дарую Тобі Ладонька! Слава Роду Небесному!

 Молитва про лад родинний

Слава Роду Всевишньому, Породителю небесному! Кличу Бога нашого у ликові Лади Богородиці, аби лад утвердився в сім’ї моїй! Кличу Бога нашого у ликові Сва-Слави, аби усі труднощі та перешкоди подолати і перемогу над лихом мати! Кличу Бога нашого у ликові Отця Велеса, аби мудрість та багатство мати, ніколи їх не втрачати та дітей навчити здобувати! Прийдіть Боги світлі і трисвітлі, Душу Онука Дажбожого захистіть. Хай йду я, дитя роду Православного, шляхом світа та правди, хай розум мій освітиться мудрістю і благодаттю, і щастя істинне знайду в житті! Слава Рідним Богам!

Молитва про кохання між мужем та жоною

Рідная мати Леле, красна і прекрасна Богиня Слав’янська, Ти сердець наших оберіг і душам вічна розрада. Огорни покровом своїм серце моєї любої лади (мого любого лада) (ім’я), аби тішились ми скарбом небесним повсякчас. В усякій дорозі, в усякій справі світлій, укріпи її (його) дух, наповни коханням і силою любови. Зорі ясні та сонце красне хай принесуть ладі моїй (ладу моему) спокій в душу і певність духу, бо кохання наше довіку сяятиме. Шана Тобі, матінко Леле, ми ніжністю Твоєю наповнені, даруємо щастя одне одному. Слава Лелі!

 Молитва за здоров’я родителів

Шану родителям складаємо і славлячи Богів, звертаємося до Них, щоб берегли старість родителів наших. Бо привели вони нас у світ Явний, навчили життю лад давати, Богів Рідних славити, Землю святу шанувати та берегти її від роду чужого, ока лихого. Звемо Рода нашого, Батька Богів Православних: візьми під опіку Свою родителів наших. Хай старість спокійно доживають, яку Мати Доля наткала, і легко до Богів відходять у час свій. А кому є потреба, хай на Землю повертаються і щасливо знову шлях намічений долають.

Молитва мужа та жони за сім'ю

Роде Всевишній, ти, що тримаєш у собі все суще й несуще, все видиме й невидиме, дай нам долучитися до криниці життя вічного, до джерела любові безмежної! Дай, Боже, щоб наш шлюб був добрим і міцним, пошли нам діточок гарних, здорових і щасливих на добро й шастя родові Православному! Батьку Свароже, сотвори життя наше праведне у силі твоїй та славі, аби домівку добру мали й Богів величали, в єдність духа і тіла Рода Всевишнього зливаючись! Велика Матінко Ладо, хранителько Роду Небесного й роду земного, будь з нами поруч все наше життя, хай твоя сила материнська й ласка огорне нашу родину й захистить її від зла всякого! Слава Роду Всебогу, Сварогу і Ладі, й усім Богам і Предкам!

Молитва жони за мужа

Роде Всебоже! Ти є Породителем Всесвіту, Джерелом Роду Небесного та роду земного. Славлю Тебе і прошу дати чоловікові моєму здоров’я міцного, як скеля предвічна, чистого і світлого розуму як джерело гірське, сили дужої, вдачі мужньої, щоби твердо у житті на ногах стояв, сім’ю нашу беріг, дітей своїх любив, мене шанував, Богів славив. Слава Рідним Богам!

Молитва мужа за жону

Матінко Ладо, славимо Твою любов Всеосяжну. Твориш Ти лад у Всесвіті, у Родинах Небесних та Земних, наповнюєш жінок наших добротою та материнством. Прошу Тебе, дай моїй дружині здоров’я міцного, життя довгого, вдачі ніжної, серця доброго. Аби сім’ю нашу любов’ю наповнювала, дітей гарно доглядала, мене віддано любила, моїх матір і батька шанувала, господарство наше доглядала. Нехай у душі її лише злагода панує, а слова із вуст тільки піснею ллються і в очах чарівних вічне кохання панує. Слава Рідним Богам!

609
Детальніше в цій категорії: « МОЛИТВИ ЗА ДІТЕЙ МОЛИТВИ В ХВОРОБІ »