Обряди

01-02-2012
Опубліковано в Обряди

ДОЛЕСЛАВА

Відичний обряд Долеслава - це обряд для очищення особистої злокарни і передбачення майбутнього для конкретної людини або групи. Проводиться у сприятливі дні, поблизу великих свят, або за потребою.

Цей обряд включає в себе славлення Долі, Богині життєвого шляху і пророкувань. Доля - прояв Всевишнього Бога, вона плете нитку нашого життя.

 Умилостивити Долю значить залучити до свого життя удачу, везіння і щасливу долю. Якщо ж Доля відвертається від людини, і проявляється своїм зворотним боком -  Недолею, в її життя приходять невдачі, хвороби, нещасні випадки, неможливість досягти бажаного. Таке трапляється внаслідок зловчинків людини, її кривд і пристрастей.

Під час обряду, відаючі, після тривалої мовчазної молитви, приносять дари Богині та вогняне жертвоприношення, щоб Всевишній в образі Богині Долі зглянувся  і благословив на новий виток життя, щоб людина пішла новим, бажаним шляхом, а Божественний світ підтримав її в цьому. Також відаючі під час  спілкування з Долею можуть дізнатися, що далі чекає людину, яка у неї доля, дати поради у питаннях, що цікавлять, підказати, як краще чинити в тій чи іншій ситуації.

Завдяки обряду людина очищується від злокарни (лихої долі), в її житті все частіше трапляються випадки везіння, удача супроводжує у різних сферах життя, легко вирішуються проблеми, з'являються нові сприятливі знайомства і зв'язки. Людина за необхідності може звернутися до Долі й отримати допомогу в зміцненні сім'ї, зустрічі з духовною половинкою, народження дітей, оздоровлення, розвитку бізнесу та багатьох інших сферах життя.

Нехай з вами завжди перебуває світлий лик Долі!

137 Останнє редагування Четвер, 24 травня 2018
Детальніше в цій категорії: « ВОГНЕСЛАВА ВЕЛЕСЛАВА »