Обряди

02-02-2012
Опубліковано в Обряди

ЗДРАВНИЦЯ

Відичний Обряд для здобуття здоров'я та допомоги в лікуванні. 

Здравниця - це один з найдивовижніших обрядів-славб, сила якого йде до нас від Всевишнього, наповнюючи вас Божественною силою життя, яка підтримує існування всього живого.

Відична Церемонія для здоров'я (Славба Життєдайній Силі Всевишнього) проводиться як допомога в лікуванні хронічних захворювань, для посилення життєвої сили, даної Природою. Після прославлення Всевишнього, Його благодворної Сили, що утворює Всесвіття, між людиною і духовним світом затверджується потрібний зв'язок, зцілюючий канал, завдяки якому до людини сходить Жива небес, благодать Всевишнього, проявляючись здоров'ям і зціленням від недуги, запобігає тяжким захворюванням і дарує бадьорість духу.

 Як це працює?

Цей обряд відаючі проводять у стані священної, безмовної тиші, яка досягається багатогодинною молитвою і оспівуванням священного імені Бога, який має допомогти зцілитися від недуги і обдарувати благодаттю. Після чого приноситься вогняна пожертва за здоров'я і міць конкретної людини, зкликаються всі Божественні Сили Світла для її зцілення і благополуччя. Відаючий, подорожуючи в дусі, пізнає в безмовності таємне ім'я хворого і його внутрішні звучання, після чого накреслює його священною рунницею на скрижалях Рода. Це встановлює прямий зв'язок між хворим і силою Бога. Божественна Сила Життя перетікає в людину, відновлюючи здоров'я і сили. Наповнює бадьорістю і Світлом, лікуючи від розумових і фізичних недуг, утверджуючи цілісність між душею і тілом.

За допомогою Славби Здравниці люди виліковувалися від таких захворювань, які, здавалося, неможливо було перемогти. Це допоможе Вам вилікуватися від захворювань зсередини і уникнути важких ситуацій. Ви будете без кінця відновлювати свої сили і молодіти.

133 Останнє редагування Четвер, 24 травня 2018
Детальніше в цій категорії: « ІМ'ЯНАРЕЧЕННЯ КРАДА »