Обряди

08-01-2013
Опубліковано в Обряди

ІМ'ЯНАРЕЧЕННЯ

Священний обряд ім'янаречення в Рідній Слов'янської Віри є обов'язковою складовою духовного і тілесного розвитку. Головною метою проведення ім'янаречення є прилучення людини до великого Роду Слов'янського. Після проходження ім'янаречення людина відновлює зв'язок з Рідними Богами. Ім'янаречення направляє людину на праведний розвиток, виконання життєвого призначення.

Сьогодні ми живемо в часи, коли людина народившись на слов'янській землі, довгі роки шукає своє місце і приходить до Рідної Традиції вже, будучи дорослою.

Відновлюючи зв'язок з Рідними Богами, ми отримуємо нові можливості і відповідальність. Можливості проявляється, як відкриття каналу життєвої сили - Живи. Тобто можливість з'єднуватися з енергією (живою) Рідних Богів, тієї якості, яка нам необхідна в конкретний момент життя. Отримуючи посвяту в Рідну Слов'янську Віру, ми беремо на себе відповідальність будувати своє життя згідно з 16 зернами Правди, Поконом, і повчанням духовних провідників.

Починаючи усвідомлено працювати з потоком Живи і Рідними Богами, люди оздоровлюються, позбавляються від різного роду страхів і хвилювань, отримують позитивний душевний заряд і тверду впевненість в завтрашньому дні. Все це проявляється в поліпшенні їхнього життя, вони стають спокійніші, впевненіші, здоровіші, багатшими. Внутрішнє відчуття потоку життя «Живи» та дотримання законів Прави об'єднує людину з Всесвітом, Божественна Сила стає суттю її буття і дає їй право виступати Творцем навколишнього світу і своєї долі.

   

Людині слід знати основоположні молитви.

1

Для проведення обряду необхідно звернутися до духовного провідника та підготувати:

  1. Нагрудний Алатир.
  2. Нову вишиванку (білу, бажано куплена у людини протилежної статі, до обіду не торгуючись).
  3. Стара одежина (для спалення).
  4. Молоко 0.5л.
  5. Зерно пшениці 0.5 кг.
  6. Мед 50 гр.
  7. Мак 50 гр.
  8. Пожертва духовному провіднику за проведення обряду

 Як вибирається ім'я

 Ім'я людини допомагає йому розкрити свої здібності, реалізувати свої завдання і виконати своє призначення. Часто слов'янське ім'я складається з декількох коренів і прославляє різні лики Рода Всевишнього і Його якості. Зазвичай ім'я приходить під час медитації, яку проводить духовний провідник перед обрядом чи під час обряду. Докладніше можна прочитати у статті газети Віра Предків Номер: № 3 (7), березень 2010 

 

Духовна перебудова

Після обряду починається перебудова тонких тіл людини, яка триватиме 40 днів. Під час перебудови рідновір має щодня читати колослово. Повторюючи молитви першого, другого, третього кола по 64 рази. Протягом цього періоду рідновір не вживає м'яса, хмільних напоїв, тютюнових виробів, уникає інформаційного бруду та негідних вчинків, різко скорочує перегляд телепередач і блукання по інтернету, утримується від лайки та інших шкідливих звичок. Сумлінно виконуючи ці настанови, рідновір може перейти до світогляду Миру Любові і Справедливості найбільш короткою дорогою.

Ім'янаречення є першою посвятою у Слов'янську Традицію, після якого йдуть обряди Раденняі Родоварта. Після проходження обряду Родоварті слідують варнові посвяти.

 

1
Верховний Волхв Володимир Куровський приносить сурицю (молоко з медом) в пожертву Богам

1

1

 

1 
Володимир Куровський відкриває потік живильної сили Світла Рода Всевишнього

235 Останнє редагування Четвер, 24 травня 2018
Детальніше в цій категорії: « ЛАДОСЛАВА ЗДРАВНИЦЯ »