Рідна Віра

12-01-2018
Опубліковано в Рідна Віра

ІСТИННИЙ ШЛЯХ ДО БОГА

Покон Рода Всевишнього вчить: «Все Родом об'єднане і в Роді перебуває». Творячи в собі Сваргу (організований світ), Всевишній виділяє з себе клітинки своєї Душі, які стають самостійними істотами всередині Нього. Всі видимі і невидимі світи - це прояви Бога, отже, все є частинами Божими, в тому числі і люди. Всевишній Рід кожній своїй частинці дає певне призначення, тому всі ми покликані виконувати волю Цілого, як ноги, руки, пальці і очі служать всьому тілу. Вірно виконуючи свій обов'язок, кожна частина-душа має можливість удосконалюватися і піднятися на вищий щабель життєвого розвитку. Проходячи шлях від пороху земного (каменю, мінералу), будучи рослиною, твариною, а згодом - людиною, Душа, удосконалюючи свій Дух, через певний період часу стає Богом. Так долається шлях через Наву, Яву до Прави. Боги, як духовні сутності, наділені здатністю підтримувати своє життя самостійно, наповнюючи духовну і тілесну суть. Вони живуть в Прави - світі найвищого щастя і блага в єдності з Родом Всевишнім.

Віруючи в Єдиного і Багатопроявного Бога Рода, Слов'яни вчаться бачити справжню суть творіння Всесвіту, виступати творцями свого життя і життя тієї частини світу, дбати про яку нам заповів Всевишній. Для того щоб створити досконале життя в світі явному, ми повинні з'єднувати знання, які приходять через серце (Віру), і знання, які приходить через розум (Віду).

Сповідуючи Православну Віру і Віду, ми свідчимо перед Всевишнім, що Слов'яно-Орійські роди є носіями найглибшої мудрості. Мудрості, яка говорить, що все у світі перебуває в єдності. Маючи досконалу Віру, ми можемо отримати досконалу Віду - знання про свій обов'язок перед сім'єю, родом, народом і Всесвітом. Це дозволяє нам приносити всім велике благо, а це і є найвища святість. Все життя людини - це навчання законам Прави через працю, ведення господарства, керівництво або духовне провідництво. Істинно відаючи закони Прави, можна налагодити життя в Яві таким чином, щоб жити відповідно до свого Покликання в єдності з Всевишнім.

Православні рідновіри живуть в Бозі і в ім'я Бога *. Удосконалюючи свою суть, ми вдосконалюємо світ, отже, підтримуємо божий дух в собі. Відаючи, що все знаходиться в Бозі, потрібно дбати про те, щоб будь-яка праця здійснювалася досконало, з відчуттям святості і внутрішнього щастя. Живучи за законом Любові і Справедливості, Слов'яни бачать у людях найкращі якості і допомагають родичам їх розвивати. Постійно здійснюючи добрі справи і працюючи в ім'я Рода Всевишнього, ми здобуваємо Славу і Честь від Богів. Тобто, отримуємо духовне верховодство і Боже благословення. Ця Слава і Честь, що від Богів, є найвищою благодаттю і єдиним шляхом, який дає можливість людям (родам) перейти до життя в Прави - світі найвищої Божої досконалості, радості і щастя. Бути православним рідновіром означає бути з'єднаним з Рідними Богами і вміти бути мудрим, щасливим, радісним, сильним і достатньо незалежним від обставин і світу, в якому ми знаходимося. Це означає бути Слов'янином, Русином.

Щоб потрапити в Праву, необхідно вдосконалити свої Душу, Дух і Тіло. Щоденна жертовна праця у творенні Добра, Любові і Справедливості удосконалює Душу і робить її Божественною. Добрі справи повертаються до нас Божою силою і могутністю. Вони насичують душі Світлом Рода Всевишнього, і тому наша Душа стає світлішою і чистішою. Це дає їй силу і можливість піднятися в Праву до вищого буття. Оспівуючи Богів, душа щиро і самовіддано направляє свою силу до Всевишнього, а Рідні Боги відкриваються їй у відповідь. Душа повинна прагнути до божественного світу і свідомо з'єднуватися з законами Прави, лише тоді вона може перейти до життя в ній.

Пізнати Бога по-справжньому, проникнути до кінця в таємницю Великого Триглава в звичайному стані складно. Якщо серце людини і спалахує час від часу чистою любов'ю, то йому не вмістити в повній мірі полум'я Божественної Любові, Сили і Знань, які палають вічно і неослабно. Бог відчувається і пізнається серцем, бо серцем пізнається Любов. Але якщо серце не може до кінця вмістити і пізнати Божественну Любов, то чи зможе це зробити розум, який розбирається лише в тому, в чому вже переконалося серце? Якщо, все ж, ми знаємо що-небудь про Бога, то тільки тому, що Бог Сам відкривається нам через свої прояви - Рідних Богів. Пізнаючи його частини і йдучи шляхом одного з Богів, ми з часом можемо пізнати Ціле. Всі народи різні, тому Род Всевишній приходить до кожного з них під іншим ім'ям, в іншому прояві і назві, проявляючись в його Рідній Вірі. Це пов'язано з тим, що рівень духовного розвитку, усвідомлення і єднання з Богом у народів різний. Але, незважаючи на це, всі разом, взаємодоповнюючи і протидіючи, народи творять єдине ціле - рід земний.

Справжнім шляхом до Бога для кожного народу є його Рідна Віра, саме в ній Родом Всевишнім роз'яснені закони існування Всесвіту, найглибша (потаємна) суть і призначення окремо взятого роду. Різні народи мають різні Віри, відповідно, неоднакова Віда (знання про Бога і Всесвіт), яка в них міститься. Тому є народи, які потребують духовного просвітительства і навчання. Нам, Аріям-Оріям-Слов'янам-Русинам за походженням, від Богів призначене своїм прикладом вчити інші роди, нести їм закони Прави і вчити розуміти сутність буття в Любові і Справедливості. Володіння Відою (вищими знаннями) і застосування її в життя згодом дозволить цим народам перейти на вищий щабель духовного розвитку в роді земному і Роді Небесному.

ПАМ'ЯТАЙ! Відичне Православ'я - це Орійський шлях духовного вдосконалення, йдучи яким Душа людини здобуває Славу і Честь від Богів, опановує законами Прави, щоб стати Богом для своїх нащадків.

Несучи Рідну Православну Віру, Відичне Православ'я, навчаючись самі і навчаючи інших Миру і злагоди, ми як рід досягаємо найвищої святості і виконуємо своє Божественне Покликання. Воно ж для Русинів полягає в духовному провідництві людства.

144