Новини Родового Вогнища

03-09-2019
Опубліковано в Новини

ЧОТИРИ ШЛЯХИ ЛЮДИНИ

Всі люди різні, у кожного свій рівень розвитку Душі, своя варна, життєві завдання, принципи та пріоритети.

Кожен слідує своєму життєвому Призначенню так, як він його розуміє сам для себе.

У той же час всі наші життєві шляхи, з точки зору Слов'янської Відичної традиції, поданої в Поконі, можна звести всього лише до чотирьох:

  1. Шлях Карни (карми) - Душа перебуваючи у формі людина слабко усвідомлює сама себе. Вона не усвідомлює, що існують закони Прави (світобудови), що Всевишній дійсно є й усім керує.  Тому здійснює життєві помилки, потрапляє в скрутні ситуації та проблеми. Це шлях проживання своєї карми, шлях болю і страждання. Злети й миті щастя бувають, але швидко проходять, а потім знову виникають нерозв'язні питання.
  2. Шлях Любові - це шлях, коли Душа усвідомлює існування Всебога і прагне віддано його любити. Для цього вона проводить обряди, ритуали, шанування, виконує духовні приписи та будує своє духовне оточення, таким чином служачи Всевишньому.
  3. Шлях Знання - людина вивчає Писання, духовні знання світу, порівнює, аналізує, прагне зрозуміти себе і буття через логічне сприйняття.
  4. Шлях Священних Станів (медитації).  Це шлях подолання обмежень логічного розуму, розвиток уміння сприймати знання безпосередньо, шлях Просвітлення і повної єдності з Богом. У Родовому Вогнищі РПВ - ми поєднуємо всі ці шляхи. Маючи свободу вибору, кожен рідновір живе так, як це йому підходить.

Буває, людина пройшла Ім'янаречення, але не слідує Заповідям і Заповітам.  Формально перебуваючи в традиції, мало в неї заглиблюючись, не здобуває знання Родосвіту, тому не може досягти щастя.

Є ті, хто, йдучи шляхом Любові, вірно й віддано ходять на Православлення (ім'янаречені), проявляють служіння та праведні якості.  Їхнє життя стає кращим і гармонічнішим, але часто цього не досить, потрібні знання.

Рідновіри (радарі), які йдуть шляхом Знання, не обмежуються обрядами та богослужінням, вони ходять на школи Відичної Традиції, семінари та тренінги, щоб глибинно осягати суть і отримати інструменти пізнання та творення буття.

Найбільш усвідомлені Душі, які усвідомили марність і тлінність всього матеріального, рано чи пізно стають на шлях Священних Станів - Ярги (Жива-Ярги).

Тут виникає особисте учнівство і наставництво, більш тісна взаємодія зі своїм Учителем або Наставником.

Вони дають їм завдання для саморозвитку і стежать за їх зростанням. Іноді для цього потрібно їздити в Обитель Учителя, проходити затвори й інтенсивні навчання.

І це правильно, оскільки завдання кожної Душі - прийти до Просвітлення. І тільки досягнувши його, ми переходимо на Вищі рівні буття, вічно перебуваємо в щасті та блаженстві Прави, замість того, щоб раз по раз, заплутавшись у сітях карми, повертатися на Землю і страждати.

Так чи інакше, завжди один із цих шляхів виступає визначальним, хоча часто ми поєднуємо в ньому й інші. Яким із них іти саме вам, вирішуйте самі.

Головне - самі несіть за це відповідальність - перед собою і перед Богом.

Огнь-Сварг-Володимир (Куровський)

145 Останнє редагування Вівторок, 03 вересня 2019