Новини Родового Вогнища

17-12-2019
Опубліковано в Новини

ІСТИННА ВІРА - СЛОВ'ЯНСЬКИЙ ШЛЯХ

 Віра ... як багато святості й глибини в цьому слові.  У той же час, скільки неоднозначності та  різноспрямованості.  Давайте разом поміркуємо про її суть і про те, яка буває Віра, залежно від глибини її прояву.

 Основа Слов'янської Відичної Традиції - Святий Покон у Карбі відання Триглава, говорить нам: «У Триглаві перебуваючи, пізнаєш силу і слабкість, здобудеш Віду - наскільки матимеш Віру.  Лети над ними Соколом, і тільки тоді ти згадаєш Себе ».

 Це говорить нам про те, що кожен з нас, перебуваючи в одному і тому ж місці, вібрацією своєї свідомості здатний перебувати на одному з рівнів світобудови - Нави, Яви або Прави (Триглаву Світів).

 Залежно від того, як ми розуміємо оточуючий світ, і від нашої з ним налаштованості - ми можемо перебувати в стані Сили або Слабкості, а значить у стані Усвідомленості, Цілісності і Свободи або неуцтві, роздробленості та скутості.

Ключем до вищих станів свідомості виступає - Чиста Віра.  Не наївна довірливість, обмеженість чи якась тупість, а Чиста Віра - розуміння того, що все у Всесвіті має свій сенс і знаходиться під постійним керівництвом Всебога.

Саме Чиста Віра - відкриває в Душі  людини Віду, а значить – зверхсилу  і надзнання, завдяки яким Душа може згадати себе як частину Бога, проявити божественні якості та з'єднатися зі Всевишнім прямо тут, у цьому світі.

 Ось тут і виникає розуміння різниці якості Віри - поверхневої, навмисної, показної або чистої, глибокої, щирої та споконвічної.

 Усвідомте, якщо ваша Віра залежить від будь-яких зовнішніх факторів - у вас насправді немає Віри.  Зовнішня Віра формальна і порожня, в ній немає Суті, вона показова, можливо яскрава і заманлива, але при цьому хибна і фальшива.

 Побачте це в собі і навколо, майте сміливість чесно визнати, адже подібна Віра присутня у більшості людей.  Для багатьох вона є межею їх сприйняття.

 Насправді, зовнішні обставини, атрибути, ритуали - це лише допоміжні елементи, що допомагають зміцнювати внутрішню, справжню, Чисту Віру.

 При цьому, ніякі зовнішні дії не є самою Вірою!

 Справжня Віра живе всередині людини, в її Душі.  Її неможливо створити штучно, награти - вона або є, або її немає.

 Давно помічено, якщо людина грає роль віруючої, духовної особистості, не маючи при цьому глибинного розуміння Суті, її життя руйнується.  Такі її дії неминуче призводять до краху, хвороб, поневірянь та страждань.

 Справжня Віра - це чисте Світло Всебога, Сила Творця, що проходить через людину.  Справжня Віра створює особливе світіння навколо людини, це особливий стан свідомості, стан, здатний зцілювати навіть найглибші рани.

 У Слов'янській Традиції все істинно.  Віруючі люди - волхви, духовні вчителі, мудреці, духовні чини (відаючі) або просто люди - завжди володіють Життєдайною Силою.  Особливим енергетичним "полем", потужною енергетикою.  Вони привабливі, харизматичні й радісні.

 Такі люди, як маяки, яскраво світять і висвітлюють Шлях іншим.  За ними йдуть і до них тягнуться маси.  Ними захоплюються і їх слухають, у них навчаються і надихаються.  Велике щастя мати можливість взаємодії з такими людьми.

 Через своє Світло, з'єднуючись з Божественним, вони дають потужний імпульс до розвитку і самовдосконалення.  Часто це люди з дуже непростою долею, які пережили втрати і позбавлення, злети і падіння, болі й страждання.  І не дивлячись ні на що - вони залишаються вірними і Відданими Своєму Шляху, своєму Вищому Призначенню.

 Це люди Сили, вони володіють величезною Волею і непохитною Вірою.  Справжня Віра неминуче веде людину до Просвітлення.  Через Усвідомленість, через Радість, через Розуміння Суті й Глибини земного життя, через усвідомлення причин і наслідків, через відкритий Вищий Розум.

 У світі все справедливо, зовнішні обставини і життєві ситуації вчать і виховують кожного з нас, і завжди випробовують на предмет Сили, Волі і внутрішньої Віри.

Все це робиться для того, щоб ми були по-справжньому Сильними і Міцними, Стійкими і Вірними своєму Духовному Шляху.  Проходячи через сотні випробувань, неприхильність до матеріального, Род Всевишній ростить з людей - Богів.

Природа не терпить слабкості та безвольності, так влаштований цей світ.  Світ любить Сильних, Великих людей і завжди допомагає Сміливим і Відданим.

Якщо ви дійсно вирішили чогось досягти в житті - вам потрібно знайти своє Призначення і слідувати йому.  Ваша Віра повинна бути сталевою, непохитною й непорушною, як скеля.

Навіть якщо все навколо зникне, розвалиться (держава, цивілізація і т.д), саме Справжня Віра, Воля і внутрішня Сила допоможуть вам знайти вихід, подолати будь-які перешкоди і пережити будь-які життєві труднощі.

У Душ різний досвід втілень, стикаючись і усвідомлюючи ці відмінності, будьте мудрими, дозвольте іншим слідувати їх Вірі та їх Шляху, це вибір особисто кожного, і люди вільні в ньому.

При цьому важливо розуміти, якщо ти народжений слов'янином - славним нащадком аріїв, це значить, у тебе вже є твій визначений Шлях - Шлях твоїх Світлих Предків.  А значить, тобі судилося слідувати своїй стежиною - жити своєю, Рідною Вірою!  А ось вже яка вона буде - вирішуєш тільки ти сам.

Той, хто захоче, хто готовий, той сам відчує і піде разом з тобою, плече до плеча.  Піде зі своєї власної Волі.  Піде щиро і по-справжньому, тихо і спокійно - Віддано й Вірно.

Іди своїм шляхом, не зважаючи ні на що.  Твій Шлях не залежить від обставин, від інших людей, кількості однодумців, тих, що оточують, і навіть від рідних і близьких.

Слов'янська Віра - це Віда, це шлях аріїв, Сильних і Шляхетних людей, звершень на Шляху Просвітлення.

Прокинься і згадай!  Сама людина - причина і наслідок, тих подій і обставин, які з нею відбуваються.  Саме Ти відповідаєш за всі свої вчинки, дії і за свою бездіяльність.

Ставши на свій Рідний Шлях, будь сміливим, будь готовий до того, що не всі близькі підуть разом із тобою, багато хто з них зламається і вибере більш легкий життєвий шлях, багато хто відмовиться і піде.  Будь готовий до втрат, вони неминучі.

Сміливо відпускай людей і давай їм свободу, тоді Всебог і сам Всесвіт подарує Свободу тобі.

Поверхнева Віра, Віра без Віди, атеїзм, так само, як і його протилежність - фанатична релігійність і сліпе слідування догмам - неминуче ведуть людину до розчарування і страждань.

Така Віра нетривка і нестійка, людина може вважати себе віруючою і виконувати певні ритуали, молитися, читати священні писання, дотримуватися правил і законів, але в душі вона сумнівається, і ці сумніви, як отрута отруюють її Душу і Тіло, отруюють людину зсередини.

Якщо у тебе є сумніви з приводу твоєї Віри, чесно задай собі питання:

Яка Сила стоїть за цим вченням, знанням, вірою, релігією, якої ти дотримуєшся?  Хто і що за Цим стоїть ?  Шукай правду, йди за ниточкою глибше і глибше.

Будь сміливим і готовим дізнатися Правду!

Часто сумніви - пов'язані з відсутністю певного духовного досвіду Душі.

Людина, що не має власного досвіду, часто довірлива, вона може повірити на слово, людині більш «духовній», на перший погляд, або тому що інші люди вірять, так звикли, так прийнято, всі так роблять і т.д.

Але такий шлях завжди буде поверхневим!

Такий крок може вказати куди йти, дати загальне розуміння.  Послужить дзвіночком для Душі, покаже твій Шлях через іншу людину.

Але тільки твій Особистий досвід дасть тобі Твої відповіді і відкриє справжню Суть.  Пам'ятайте, жодна людина у світі не здатна передати іншому свій особистий Духовний Досвід!

Такий досвід трапляється спонтанно, несподівано, він відбувається тільки тоді, коли людина готова прийняти його.  Для цього потрібна сміливість і внутрішня готовність.

Не можна розкрити бутон завчасно, інакше квітка буде зіпсована.  Дитину потрібно спочатку виносити, а потім народити.  Пологи відбуваються тоді, коли готові і дитина, і батьки.  Не раніше, і не пізніше - вчасно.

Для отримання духовного містичного досвіду людина повинна бути готова і стійка психічно, морально і душевно.

Такий досвід приходить як наслідок регулярної і глибокої, тотальної духовної практики.  Такий досвід буває наслідком сильних потрясінь і стресових ситуацій.  Такий досвід є наслідком відкритої свідомості людини.

Медитуй, лети над двоїстістю світу «Соколом» і так ти згадаєш Себе!  Духовний містичний досвід здатний перевернути все твоє життя в одну мить.

Раптово ти усвідомлюєш, хто ти є і для чого ти тут, ти зрозумієш, що тобі тут робити і чому у тебе саме таке життя.  В одну мить ти отримаєш відповіді на свої численні запитання, ти нарешті усвідомлюєш Себе.

Раптово, все твоє життя промчить перед очима, у тебе буде відчуття, ніби ти вмираєш.  У цей самий момент - в тобі народиться твій новий світ, нова реальність.  До тебе прийде Чиста, Справжня Віра і Віда, а значить ти більше ніколи не будеш колишнім.

Так, у тебе залишиться твоє тіло, але всередині тебе з цього моменту буде жити зовсім інша людина.  Тобі відкриються істинні Цінності, істинний Сенс і твоя справжня Природа.

У той же час, все, у що ти вірив, за що тримався, усі чужі мрії, всі помилкові ідеї, які жили роками всередині тебе, все чим ти жив, що було важливим і цінним, все це лусне в один момент як мильна бульбашка.

Тебе охопить неймовірне відчуття порожнечі, ти залишишся ні з чим, і з усім одночасно.  Оголений, відкритий, з вибитим з-під ніг хитким фундаментом, на якому ти пробував будувати своє життя багато років.

І ось, як картковий будиночок, руйнуються твої надії й опори, твої милиці та підпорки.  Ти залишаєшся один на один з тим, що є, з правдою, з істиною, залишаєшся один на один з Собою і з Богом.

Твій колишній світ зруйновано і попереду - невідомість, але ти точно знаєш і розумієш, що все, що з тобою відбувається - Правильно.  Можливо, вперше в житті, ти знайомишся з Собою, з Собою Справжнім.

Справжня Віра одухотворює людину, дає їй крила, надихає її на неймовірні вчинки і великі досягнення.

Справжня Віра глибока і безмежна.  Вона просочує людину зсередини, укутує її відкриту свідомість теплим покривалом любові та ніжності.

Справжня Віра можлива Тільки через Особистий Духовний Містичний Досвід Душі.

Тільки регулярна, справжня, щира і глибинна Духовна практика (Радення) і велике внутрішнє бажання отримати Свої відповіді, відкриває людині двері в містичний Духовний світ і з'єднує її з вищою свідомістю Всевишнього Бога.

Нехай у кожному серці живе свідомість і панує Справжня Віра!

Радості, щастя і благополуччя всім нам!

З любов'ю, Ладомира Куровська.

67 Останнє редагування Вівторок, 17 грудня 2019