Новини Родового Вогнища

06-07-2020
Опубліковано в Новини

ВОЛХВ - ДУХОВНИЙ УЧИТЕЛЬ У СЛОВ'ЯНСЬКІЙ ТРАДИЦІЇ.

Сьогодні є вже досить велика кількість духовних майстрів, психологів, коучів, тренерів, цілителів різного рівня і кваліфікації.  Це дуже добре, адже всі хочуть бути здоровими і щасливими.

 При цьому багато людей дійсно готові вчитися, розвиватися і вдосконалюватися, займатися саморозвитком, відчувають необхідність духовного й особистісного зростання, і це прекрасно.

 ПОЧАТОК ШЛЯХУ

 Одні обіцяють вилікувати будь-які хвороби, другі пропонують психологічні практики та ігри, треті обіцяють знайти вічне життя і відкрити ясновидіння, стати грошовим магнітом, відкрити надможливості, опанувати магією і так далі, сьогодні достатньо подібних навчань.

 Людина несе в собі завжди два протилежних початки - якусь тваринну основу, яка хоче вижити, розважатися, «легко жити», як можна менше працювати, і Душу, яка, керуючи тілом, проходить уроки вищого розвитку й осягнення себе.

 На жаль, а може і на щастя, більшість пропонованих практик є іграми логічного розуму, психологією і добре відпрацьованими ментальними вправами, які обслуговують в основному тілесне.

 Так, на емоційному та ментальному рівні все це працює і досить ефективно, тому подібні практики до певного моменту потрібні, важливі і просто необхідні, але - до певного моменту.

 Важливо розуміти, що це лише початковий етап.  Згодом емоційний запал згасає, людина відчуває порожнечу, апатію і може дійти до депресивного стану і різного роду розладів психіки.

 Людині, яка знайшла новий напрямок «умовно духовної» практики або саморозвитку, здається: - Ось, це воно!  Працює, я зараз вирішу всі свої питання цією практикою, технікою, вправою ... Я знайшов священний грааль!

 Але, не тут то було, раз-два спрацювало, чи рік-два, три, п'ять, а потім перестало працювати.  І потрібно йти шукати далі, нове вчення, нові практики, цей пошук ніколи не припиниться, адже він є втечею з однієї школи в іншу, від одного вчителя, гуру до іншого.  А насправді, такий шлях є втечею людини від самої себе, від істини, від суті, від щирого Духовного Шляху, якого жадає Душа.

 Так відбувається тому, що всі психологічні та ментальні практики обмежені, абсолютно всі.  І подібний шлях - недовгий, він може лише на деякий час загоїти душевні та психологічні рани, які згодом знову відкриються і стануть кровоточити ще більше.

 Кожен майстер-викладач іде на новий тренінг, за новими практиками, шукає нового майстра щоб постійно підтримувати емоційний запал.  Це називається саморозвитком.

 Але насправді, людина як була у клітці розуму (его), так і залишилася, тільки клітка стала просторішою, розширилася, стала красивішою, більш затишною, але при цьому так і залишилася кліткою.  Так, декорації змінилися і займатися саморозвитком це корисно, модно і захоплююче.  Але, що глибинно, істотно і кардинально змінилося в житті?

 Згодом людині в пошуку, яка бажає дійсно знайти істинні знання і справжній Духовний Шлях, людині з відкритим серцем стає тісно в психології і ментальних духовно-енергетичних і фізичних практиках.

  Людина втомлюється від пошуків нових «світил», бізнес-тренерів, духовних майстрів, розчаровується і впадає у відчай.  Саме відчай, глибока туга і печаль є відправною точкою, знаком і знаменням про те, що ти - шукач, на вірному шляху.

 СТАЄМО НА ШЛЯХ

 Твоя Душа шукає і кличе свого Учителя, і саме в момент повного краху ілюзій ментальних «психологічно духовних» практик, в момент глибокого відчаю і туги, траєкторія твоєї уваги зміщується, і ти підсвідомо починаєш шукати правду, відчувати серцем і шукати душею, шукати того,  хто зможе вивести тебе з твоїх власних ілюзій.

Відчуваєш Душею, а не логічним розумом, твій розум здався, він зрозумів, що програв і далі йти нікуди.  Тепер тебе поведе Душа.  Слухай її, іди за нею, навіть якщо страшно і незрозуміло, іди вперед, твоя душа приведе тебе, куди треба, вона знає, вона відчуває .. і ти відчувай, слухай серце, медитируй і щиро молися щоб Бог благословив тебе, і справжній Духовний Учитель з'явився у твоєму житті, слухай тіло, воно завжди говорить правду.

 Так виходить, що майстри-тренери, більшість викладачів, біжать у вічній гонці за новими практиками, техніками, старанно вчаться і практикують, їдуть в ашрами, шукають натхнення, щоб вчити людей, і так багато і багато років.  Чому вони не досягають Просвітлення?  Вищих станів свідомості?  Чому не стають святими?

 Тому що більшість з них займаються психологією і часто неусвідомленим самообманом.  Така вона реальність.

  Що з цим усім робити, щоб не витратити все життя в пошуках і гонках?  Запитаєте ви.

 ДУХОВНИЙ ШЛЯХ І ДУХОВНИЙ ВЧИТЕЛЬ

 Духовний шлях немислимий без духовного вчителя, адже щоб кудись прийти, потрібно поспілкуватися з тим, хто там вже був.  У цій статті я поділюся з вами розумінням і усвідомленням того, хто ж такий справжній Духовний Учитель.

 Ми (Україна, Росія, Білорусь) в основній своїй масі слов'яни, тому мова піде саме про слов'янську культуру.  У Слов'янській Ввдичній Традиції духовних вчителів називають - Волхвами.

  Хто такий волхв, які його обов'язки і спосіб життя?  Як людина стає волхвом і як відрізнити справжнього волхва від облудного?

 Образ Волхва в народній свідомості, часто асоціюється з сивим старцем в білому вишитому одязі, з палицею і довгою бородою.  Саме такий образ ми можемо зустріти в казках, билинах і етнографічних книгах.

 Ця диво-людина володіє надможливостями і живе в лісі, спілкується з духовним світом і керує стихіями.  Домальовуйте свій образ самі.  Яким його бачите саме ви?

 А тепер повертаємося в реальний світ.

  Сьогодні теж можна зустріти сивочолих старців у вишитих строях з палицями і довгою бородою, які називають себе волхвами і проводять обряди.  Вони відмінно вписуються в архетипічний образ.  Часто це різного роду прагнусі шукачі, «відроджувателі», а часом просто актори.

 Але тут важливо розуміти: - Хто і що за цим «волхвом» стоїть?  Яка духовна сила, яка школа, які духовні вчителі, просвітлені майстри?  Хто?  Це саме той ряд питань, який ви просто зобов'язані поставити духовному майстру.  Інакше, ви ризикуєте потрапити до рук шарлатанів, яких зараз досить багато.

 Якщо відповідей на ці питання немає, подібні «волхви» самозванці зазвичай живуть яскраво, красиво, але не довго ... Адже всесвіт справедливий і закони матінки Карни ніхто не відміняв, кожен отримує по заслугах.  Але зараз не про це.

 ОЗНАКИ ВОЛХВІВ У СЛОВ’ЯНСЬКІЙ ВІДИЧНІЙ ТРАДИЦІЇ  РАДЕННЯ СВАРОЖОГО .

  1. Волхв - це духовний майстер, який завдяки духовній практиці (Жива-Ярзі) розкрив свої верхні оболонки і досяг хоча б перших врат Ясни (Просвітлення). Саме завдяки цьому він може демонструвати більш глибоке розуміння буття і якісь надможливості (благословляти, зцілювати).
  2. Волхв досконало володіє розумінням Покону (законів світобудови) і Відичних писань (Віди, Повіди і т.д) які з нього випливають. Він виступає джерелом мудрості, яка проявляється через його книги, трактати і настанови.
  3. Даючи настанови - він сам їм слідує і є прикладом духовної практики і благочестя. Його слова не розходяться з ділом, і навіть якщо учень чогось не розуміє в його вчинках, Волхв завжди може пояснити свої дії прикладами зі Святих Писань.
  4. Волхв - вільний від мирських уподобань, він не бажає слави, багатства, «успіху», грошей, безлічі учнів і чого б то не було матеріального, він зосереджений на Роді Всевишньому, а матеріальні досягнення використовує лише для кращого служіння Йому.
  5. Він отримав духовне знання по ланцюгу учнівської наступності і слідує повчанням свого Волхва і вченню всієї своєї Духовної Школи (єдність у трактуванні цілей, термінів і понять).
    В нашій Традиції - це значить, що він є частиною Радення Сварожого Вогнища Родового, визнаний Першоволхвом, Верховним Волхвом Родового Вогнища і Колом Волхвів, пройшов відповідні випробування і Посвяти, отримав певні права і можливості і взяв на себе належні духовному чину обов'язки.
  6. Він щиро приймає на себе турботу про духовний розвиток свого учня (веде їх до Просвітлення) після проведення йому обряду посвячення (Радення). При цьому потрібно розуміти, якщо учень порушує або не слухає його настанови, істинний Волхв «відпускає його», тобто - не несе відповідальності за його дії.
  7. Волхв - це мудрець і ерудит, який володіє багатовимірним розумінням світу і допомагає його осягнути людям. Він піклується про Громади, сім'ї, роди і народи, розвиваючи душі, привносить більш глибоке розуміння вічних істин, виступає тлумачем волі Духовного Світу, провісником і духовним провідником.

 Якщо ви дійсно усвідомили порожнечу і безперспективність загальної біганини за насолодою логіки розуму (Его) і вирішили знайти Волхва, вам потрібно не звертати уваги на зовнішні атрибути (вишиванки, посохи, багатолюдність учнів), а постаратися самому зрозуміти і відчути його внутрішню суть.

 Читаючи його книги, слухаючи його лекції, розмовляючи з його учнями, бачачи їх реальне зростання і розвиток, переконатися, що життя Волхва є справжнім втіленням духовного Шляху Просвітлення.

 Пам'ятайте, Волхв к Слов'янській ВідичнійТрадиції Радення Сварожого - це людина, все життя якої тотально присвячене духовній практиці, служінню Всевишньому.  Він втілення Покону (недвоїстості, кону, балансу).  Це проявляється в рівному служінні всьому людству, народу, своєму роду і сім'ї, через навчання і наставництво, передачу знань, досвіду і мудрості.

 Волхв - це провідник людини в Духовний світ.  Провідник, здатний вести разом з собою відданого і щирого учня, вести до Всебога, Всевишнього Рода - так називали Бога наші предки.

 

 Істинний вчитель, здатний вести людину до звільнення від ілюзій, вивести з гри розуму і нескінченної суєти повсякденного життя, вивести в Духовний світ.  Відданий учень, довіряючи волхву, своєму духовному вчителю, слідуючи за ним, отримує божественне благословення і милість Всевишнього.

  Його життя починає «складатися» за найкращим сценарієм, по Золотому шляху, чудеса і «неможливі» події і обставини відбуваються в повсякденному житті.

 Справжній, щирий і відданий учень спостерігає, як день за днем ​​якісно змінюється його життя, приходять нові люди в оточення, внутрішній стан стає радісним і гармонійним, покидає метушня і занепокоєння, покидають хвороби і тривоги.

 Щирий учень, тотально приймаючи свого вчителя, енергетично з'єднується з ним, і з духовними майстрами всього ланцюга учнівської спадкоємності.  Цей зв'язок на все життя.  І в найскладніші моменти життя, відданого учня Бог «проносить на руках».

 Учень отримує духовний досвід і усвідомлення, одкровення і піднімається на найвищі сходинки еволюції людської душі.  Отримує безмежне багатство знань і мудрості, умінь і навичок, а фактично - отримує доступ до невичерпного вічного джерела знань і досвіду святих предків, великих просвітлених майстрів людства.  Знання абсолютно про все, що стосується земного життя і відповіді на будь-які питання, він може отримувати безпосередньо з духовного світу.  Отримати такий доступ - це величезне благословення і велика честь.

 Життя такої людини назавжди змінюється докорінно.  В її очах з'являється світло, блиск і радість, її життя стає щасливим не залежно від зовнішніх обставин.  Внутрішній стрижень і міцне коріння дають учневі опору, служать потужною основою, фундаментом, дають впевненість і силу досягати успіху в житті.

 Адже з точки зору Бога, будь-які проблеми людини, це лише дрібний пил.  Бог створив цей світ, і він ним керує.  Ні, не людина керує світом, а Бог.  Бути співтворцем Бога, виконувати Божественну волю на землі, тотально довіряти, цілком і повністю, здатися в руки Бога.

 Жити з Богом в серці, бути відкритим для Бога і відданим учителеві, який і є живий прояв Бога в явному світі, щиро допомагати у всьому і підтримувати свого вчителя в матеріальному світі.

 Рости і вдосконалюватися, відкривати серце, бути Світлом, навіть якщо навколо океан темряви - ось твоя задача, мій любий друже, соратнику, духовний брате, сестро.

 А хіба людина сама не може осягнути Всебога?  Мені часто задають це питання.  Якщо подібне питання все ще блукає в вашому розумі, це означає лише те, що вам учитель не потрібен, ви не готові вчитися і не зможете по-справжньому прийняти вчителя.  Не витрачайте сили і час на пошуки.  Ідіть самі до тих пір, поки можете йти, прийде час і ви усвідомите для чого потрібен духовний учитель.

 Волхвом може стати людина, яка досягла високого рівня свідомості, це дуже зрілі душі мають величезний досвід реінкарнацій.  Людина, якп навчалася і продовжує вчитися все своє життя.

 Він є горою знань, пройшовши підготовку і відповідне навчання, отримав передачу знань по ланцюгу учнівської наступності, отримав передачу титулу від свого духовного вчителя - волхва, пройшов підготовку і має посвяту, титул і право на свою духовно-просвітницьку діяльність, яка є його Вищим Призначенням  і справою всього його життя.

 Істинний духовний вчитель - Волхв, завжди належить до ланцюга учнівської наступності.  Він є її ланкою, її невід'ємною частиною к величезному ланцюзі просвітлених майстрів людства, Спасів і Рахманів.

 Це ланцюг реальних живих людей, майстрів, які за життя досягли Просвітлення і знаходяться у вищих світах Прави.  Саме просвітлені майстри ланцюга учнівської наступності стоять за цим духовним вчителем - Волхвом, а він є їх продовженням.

 Духовний учитель - волхв, на перший погляд звичайна людина, він може бути дитиною звичайних батьків, жити зовсім звичайне життя простої людини, але його завжди відрізняє Світло.  Світло душі.  Духовний учитель - волхв, являє собою Портал Світла, портал Божественної милості, блаженства, сяючої світлової енергії.

 Саме ця енергія, це світло і відрізняє справжнього духовного вчителя.  Доступ до цього порталу - не багато і не мало - тотальне прийняття і здача вчителеві.  І від того, на скільки в учня вистачає мудрості і зрілості здатися і прийняти, рівно стільки сили, енергії, мудрості і знань отримає учень.

 Абсолютно неважливо, як зовні виглядає волхв, скільки йому років, у що він одягнений і наскільки довга його борода .. Це все лише зовнішні атрибути.

 Коли учень готовий, по-справжньому і щиро шукає свого вчителя - він обов'язково його знайде.  Саме свого, відповідного вчителя, якого відчує душа, і почує серце.

 Бажаю вам світла, любові і духовної чистоти.  Нехай відкриваються серця назустріч божественної любові і відданості.

 З любов'ю, Ладомира Куровська.

12
Детальніше в цій категорії: « ДЕНЬ ШАНУВАННЯ ВОЛХВІВ, СВЯТО ВЧИТЕЛІВ