Новости Родового Огнища

16-04-2015
Опубликовано в Новости

ПРО СТРУКТУРУ РОДОВОГО ВОГНИЩА

Шановні Владики, Голови громад та члени Громад Родового Вогнища Слов’янської Рідної Віри! Повідомляємо, що за результатом проведеного 15.04.2015 р. засідання Кола Волхвів, прийнято рішення про перебудову організаційної структури нашого духовного об’єднання.

З ціллю покращення роботи, налагодження більш тіснішої взаємодії між громадами, створення сильних регіональних слов’янських об’єднань на терені України, прийнято рішення про укрупнення території та об’єднання  Країв у більш чисельні структури.

Відтак, скасовується попередній устрій РВ СРВ в межах України, замість існуючих, утворити 3 (три) Крайові Вогнища Слов’янської Рідної Віри та призначити Владик:

Західноруське Крайове вогнище Слов’янської Рідної Віри, у межах Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей. Владика – кудесник Велимир Бабич.

Придніпровське Крайове вогнище Слов’янської Рідної Віри, у межах Хмельницької, Житомирської, Черкаської, Київської, Вінницької, Кіровоградської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей. Владика – волхв Богумир Миколаїв.

Степове Крайове вогнище Слов’янської Рідної Віри, у межах Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей та Криму. Владика – волхв Ладомир Анікеєнко.

Головам громад вийти на зв’язок з очільниками Крайових вогнищ та узгодити способи комунікації і підтримки постійного побратимського зв’язку. Виконання покласти на Хранителя РВ СРВ, волхва Ладомира Анікеєнка. Про виконання інформувати Коло Волхвів 08.05.2015 р.

 

Голова Кола Волхвів,

Верховний волхв Родового Вогнища

Словянської Рідної Віри                                                Володимир Куровський

105