Обряди

02-02-2012
Опубліковано в Обряди

ЛАДИНІ РОСИ

Це давній слов'янський обряд, який проводиться православними волхвинями та волхвами-цілителями (викладачами АРЛ «Родосвіт») з метою покаяння, відновлення особистої цілісності, дітонароджувальної функції та духовно-статевого очищення жінки. Чоловікові, цей обряд відновлює чоловічу силу, підвищує стійкість, сприяє кращій його реалізації в сім'ї та суспільстві.

Це таїнство є своєрідним «стиранням» духовно-тілесного образу (матриці) першого статевого партнера і сприяє остаточному очищенню від жіночих хвороб. Дозволяє очистити духовне тіло жінок та чоловіків від дошлюбних статевих зв'язків. Його суть полягає в енергетичній перебудові та очищенні духовних оболонок жінки (гармонізації нижніх чакр),урівноваженні активного та пасивного початку, насиченні душі жінки первинною силою життя - Живою.

Це дозволяє народжувати духовно багатих і внутрішньо чистих дітей свого власного чоловіка, а не першого статевого партнера. Сприяє гармонізації материнської сфери жінки, покращує її здоров'я та добробут її сім'ї. Це відбувається в наслідок духовного та фізичного очищення та навчання практичним навичкам РОДОСВІТУ (слов'янської школи духовного розвитку та цілительства). Обряд Ладиних Рос відбувається лише один раз на рік (перед літнім сонцестоянием) і пройти його можна тільки один раз у житті.

206 Останнє редагування Четвер, 24 травня 2018
Детальніше в цій категорії: « ЖАЛЬНИЦЯ ТРИЗНА »